NewsyTak śpią Majdanowie. Internauci są mocno zdegustowani

Tak śpią Majdanowie. Internauci są mocno zdegustowani

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek
12.10.2023 15:47

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są małżeństwem od 2016 roku. Od tego czasu stali się jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Para udostępnia masę relacji i zdjęć ze swojego codziennego życia w mediach społecznościowych. Zwykle ich posty cieszą się aprobatą i słowami podziwu, ale tym razem było inaczej. Co tak bardzo nie spodobało się fanom?

Rodzina Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek wciąż się powiększa

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek wychowują razem swojego syna Henryka oraz synów z poprzedniego małżeństwa prezenterki - Stanisława i Tadeusza. Do ich rodziny należy także liczna grupa czworonogów: George, Sisi, Lily i Marianka, a do ich grona niedawno dołączył William.

Pojechaliśmy na wycieczkę. Przywieźliśmy basseta w teczce. William brakujące ogniwo Gangu Majdana. Przywitajcie Go miło, to nie jego wina, że nie jest ze schroniska. William - jak Wallace, a nie jak Windsor - przekazali radosną nowinę na Instagramie.

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia z sypialni. Fani grzmią

Małgorzata Rozenek wstawiła ostatnio zdjęcie ze swojej sypialni. Na fotografii widzimy Radosława, który śpi w łóżku z Georgem oraz Williamem. Nie spodobało się to fanom.

A psy nie mają swoich posłań? Rozumiem, miłość do zwierząt, ale psy w łóżku? - skomentował jeden z internautów.Też kocham pieski, ale jakoś nie jestem przekonana do spania z psem w swojej czystej pościeli - dodał ktoś inny.Wolę jak biegają sobie po ogrodzie i śpią na swoich materacach. Też się je kocha bardzo - zauważył ktoś jeszcze.Jakoś psa w łóżku nie widzę. Też mam pieska, słodkiego jamnika, sześć lat ma, ale co to łóżko - on nie wie. Bardzo go kocham, [ale -red.] nie wyobrażam sobie spania w kłaczkach - czytamy dalej.

Co o tym myślicie?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także