Małgorzata Rozenek pochwaliła się apetycznym biustem. Prawie rozerwał skąpy gorset!
Małgorzata Rozenek pochwaliła się seksownym zdjęciem. Perfekcyjna pokazała apetyczne piersi w bardzo obcisłym gorsecie. Prawie się w nim nie zmieściły. Niezwykle gorące zdjęcie gwiazdy Projekt Lady podbiło serca Internautów. Co mówili na jego temat? Jak im się podobało? Zobaczcie sami!
Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek uchodzi za jedną z najseksowniejszych polskich gwiazd. Nie ma się zresztą co dziwić, bo Perfekcyjna ma sylwetkę, której mogłyby jej pozazdrościć nastolatki. Choć urodziła dwóch synów, nadal cieszy się przepięknym ciałem. Jest zadbana, ma świetny gust i chętnie chwali się odważnymi zdjęciami.
Tym razem pokazała zdjęcie w sukni z gorsetem i bardzo odważnym dekoltem. Jej biust prawie nie mieścił się w przepięknej kreacji, ale fani kompletnie oszaleli na punkcie zdjęcia:
- Brawo! jesteś mega seksowna. Po prostu super laska!
- P.S. Małgosiu! a kiedy będziesz w Playboyu. Czekamy. Nie przegap tej okazji bo będziesz kiedyś żałować !!!
- Pięknie wyglądasz, a ci co krytykują to zwyczajnie sami mają kompleksy i zazdroszczą
- Figura marzenie zazdroszczę
- To mi się podoba! Niegrzeczni...
- Gosiu... Jesteś mega seksowna
- Świetnie wyglądasz kobietko
- Ta klasa nie do podrobienia
- Masz piekny biust Małgosiu, ahh cudna jesteś
- Pani Małgosiu piszę tu po raz pierwszy ale od dawna Panią obserwuje i lubię. Ma Pani cala zachwycającą figurę i na tym zdjęciu i w tej pięknej sukience powinna Pani wstawić zdjęcie całej sylwetki.
A jak wam się podoba? ;)