Małgorzata Rozenek-Majdan o pierwszej randce z Radosławem Majdanem: "Wyszłam w podartych dżinsach, a on..."
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. Widzowie pokochali ich jeszcze bardziej od czasu, kiedy wzięli oni udział w programie Azja Express.
Para w Dzień Dobry TVN wyznała, jak wyglądała ich pierwsza randka. Przypomnijmy, że zakochani spotkali się najpierw na premierze filmu Mój biegun. Ich kolejna randka też była w kinie.
Ja wyszłam w dżinsach podartych i butach takich totalnie na luzie. Tak patrzę: co on tak ładnie ubrany? A on do mnie: jak wracam ze spotkania jakiegoś, że to niby nie dla mnie
Małgorzata wyznała, że absolutnie nie była przygotowana na zaręczyny.
Co się tak wystroiłeś? A ja: no co? Święta są przecież. A tu był wieczór, zaręczyny. Wszyscy wiedzieli oprócz zainteresowanej. Kiedy to był ten moment, że zdecydowałem, że idę po pierścionek do sypialni, to syn mojego brata rozciął sobie oko
Potem jednak wszystko się udało. Miejmy nadzieję, że zakochanie będą już razem na zawsze. Tego im życzymy.
Jak oni się kochają!
Źródło: Agencja X-News, Dzień Dobry TVN / x-news.pl