NewsyMałgorzata Rozenek zaimponowała Marcie Kaczyńskiej! Tak narodziła się ich przyjaźń. Dziś obie wstydzą się tej historii

Małgorzata Rozenek zaimponowała Marcie Kaczyńskiej! Tak narodziła się ich przyjaźń. Dziś obie wstydzą się tej historii

Marta Kaczyńska, Małgorzata Rozenek
Marta Kaczyńska, Małgorzata Rozenek
Weronika
25.07.2022 20:00, aktualizacja: 25.07.2022 20:57

Prawdziwa przyjaźń w show-biznesie to niezwykle rzadko spotykane zjawisko. W świecie pieniędzy, sławy i biznesu trudno o zawarcie szczerej, długotrwałej relacji. Istnieją jednak wyjątki, co potwierdzają niektóre gwiazdy z polskiej i zagranicznej branży rozrywkowej. Niewiele osób wie, że w latach 90. istniała bliska relacja między Małgorzatą Rozenek-Majdan (wtedy jeszcze Kostrzewską) a… Martą Kaczyńską. W przyjaźń między nimi trudno dziś uwierzyć, ponieważ obie wydają się być zupełnie inne – a jednak… Okazuje się jednak, że łączy je równie wiele, co dzieli.

Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej – Marii i Lecha Kaczyńskich. 42-latka stroni od blasku fleszy, a świat show-biznesu jest jej daleki. Kobieta nigdy nie chciała pójść ścieżką innych znanych córek par prezydenckich jak Ola Kwaśniewska czy Maria Wiktoria Wałęsa.

Kaczyńska nie udziela się w mediach i choć ma za sobą burzliwe życie osobiste, na jego temat nie wiadomo zbyt wiele. Po dwóch nieudanych małżeństwach odnalazła szczęście u boku Piotra Zielińskiego, z którym ma synka. Kobieta jest także mamą dwóch córeczek, owoców miłości z poprzednimi partnerami.

W podobnej sytuacji życiowej jest Małgorzata Rozenek-Majdan, która także ma za sobą dwa rozwody. O pierwszym mężu gwiazdy nie wiadomo zbyt wiele. Małżeństwo z Jackiem Rozenkiem przetrwało 10 lat. Para doczekała się dwóch synów – Tadeusz i Stanisław. W 2016 roku celebrytka wzięła ślub z Radosławem Majdanem, z którym ma syna Henryka urodzonego w 2020 roku.

Małgorzata Rozenek Majdan i Marta Kaczyńska – historia przyjaźni

Jak rozpoczęła się przyjaźń jednej z najpopularniejszych polskich celebrytek i córki pary prezydenckiej? Okazuje się, że kobiety poznały się dzięki swoim rodzicom. W 1992 roku ojciec Marty Lech Kaczyński przeprowadził się z Sopotu do Warszawy. Objął wówczas posadę prezesa Najwyższej Izby Kontroli, gdzie poznał Stanisław Kostrzewskiego.

Panowie zaprzyjaźnili się i zaczęli organizować prywatne spotkania, na których pojawiały się również ich rodziny. W ten sposób poznały się Małgorzata i Marta, a ich znajomość z czasem przerodziła się w przyjaźń, której dziś – jak twierdzi Pomponik – się wstydzą.

Dziewczyny zaczęły się przyjaźnić. Cztery lata starsza Kostrzewska imponowała Kaczyńskiej. Połączyła je także wspólna pasja do tańca. (...) Dziewczynki razem uczęszczały do szkoły baletowej i ponoć były ze sobą bardzo zżyte. Potem ich drogi się rozeszły i żadna nie wspomina o dawnej relacji – czytamy na łamach Plejady.

Spodziewaliście się, że Małgorzeta Rozenek-Majdan i Marta Kaczyńska przyjaźniły się przed laty? Jak myślicie, dlaczego ich przyjaźń nie przetrwała próby czasu? Dziś obie temat ten zbywają milczeniem…

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Marta Kaczyńska w bikini na plaży w Sopocie
Marta Kaczyńska w bikini na plaży w Sopocie
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Marta Kaczyńska pokazała zgrabne nogi na spacerze z synem Stasiem
Marta Kaczyńska pokazała zgrabne nogi na spacerze z synem Stasiem
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Marta Kaczyńska z mężem i synem na Wawelu
Marta Kaczyńska z mężem i synem na Wawelu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także