NewsyRozenek i Majdan z Beckhamami na wyścigach Formuły 1! Zdjęcia z trybun pokazują, jak bawili się wśród największych gwiazd

Rozenek i Majdan z Beckhamami na wyścigach Formuły 1! Zdjęcia z trybun pokazują, jak bawili się wśród największych gwiazd

Rozenek, Majdan, Beckham
Rozenek, Majdan, Beckham
Elwira Szczepańska

08.05.2022 23:30

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są jedna z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Nie ulega wątpliwości, że bardzo się kochają, czego dali wyraz publicznie niejeden raz. Już do legendy przeszła wypowiedź Małgosi z programu Azja Express, w którym brali udział kilka lat temu:

Hi is David Beckham, a mi is Victoria Beckham. In Poland - wyjaśniała w jednym z środków transportu zdezorientowanym miejscowym.

Od tamtego czasu, jak się można domyślać, łatka do nich przylgnęła. Właśnie przebywają w Miami, gdzie wybrali się na wyścig F1,a tam na trybunach prawdziwi Beckhamowie. A to niespodzianka!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na trybunach F1 w towarzystwie Beckhamów

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nam, jaką niespodziankę zafundowała Radkowi Majdanowi na urodziny. Nie mogła dłużej jej trzymać w tajemnicy, ze względu na szereg aktywności niezbędnych do jej realizacji.

Z samego rana wylatujemy do Miami. Radosław obchodzi swoje okrągłe urodziny, a my kochamy Formułę 1. Tak jak niektórzy zdobywają koronę świata, to my chcemy zdobyć różne tory, na których Formuła 1 się odbywa. I dlatego w ramach prezentu zabieram mojego męża na wyścig Formuły 1 i na spotkanie z Lewisem Hamiltonem, którego uwielbiamy.

6 maja wyruszyli w podróż. Od momentu lądowania w Miami, nie żałują fanom relacji i zdjęć. Jednak najważniejszy punkt pobytu, czyli wyścigi F1, miały miejsce w niedzielę. Gosia i Radek od rana byli bardzo podekscytowani, zwłaszcza że o mały włos, a nie udałoby się im wejść na Hard Rock Stadium. Chodziło o trudności z rezerwacją biletów. Rozenek przeżyła chwile grozy, kiedy okazało się, że nie dopełniła wszystkich formalności. O wszystkim opowiedziała w relacji. Na szczęście się udało i  małżonkowie pochwalili się zdjęciami.

Oboje nałożyli czapki z logo Mercedesa, w którego teamie jeździ ich idol, Lewis Hamilton. Tak wystrojeni ruszyli po przygodę życia.

Obok relacji na Instagramie Majdana pojawiły się też zdjęcia. Zapozował przy bolidach. Nie ma co się dziwić, że prezent od żony sprawił mu tyle frajdy.

Piękny dzień - napisał Radosław.

Okazuje się, że na trybunach zasiadł także David Beckham z najbliższymi, a także Matt Damon.

To dopiero zrządzenie losu - polscy i oryginalni Beckhamowie na jednej imprezie. Z tym że David i jego najbliżsi byli w teamie McLarena. Zajrzyjcie do naszej galerii.

  • David Beckham na F1 w Miami
  • David Beckham na F1 w Miami
  • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na F1 w Miami
  • David Beckham na F1 w Miami
  • Radek Majdan na F1 w Miami
  • Radek Majdan i Małgorzata Rozenek na F1 w Miami
  • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na F1 w Miami
  • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na F1 w Miami
  • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na F1 w Miami
[1/9] David Beckham na F1 w Miami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także