W mediach pojawiła się informacja, jakoby Małgorzata Kożuchowska miała zrezygnować z grania w serialu Rodzinka.pl. Wiadomość zaniepokoiła fanów. Aktorka szybko jednak skomentowała doniesienia jednego z tabloidów
Ciekawe rewelacje z rana. I same bzdury. Zaniepokojonych spieszę uspokoić: nad nową serią rodzinka.pl już pracujemy: na razie scenariusze a już w grudniu wracamy na plan:) Na antenę telewizyjnej Dwójki Boscy wracają już w wiosennej ramówce TVP- napisała na swoim profilu na Facebooku
Również TVP skomentowała te informacje
Informacja, jakoby Pani Małgorzata Kożuchowska chciała zrezygnować z roli w 8 serii „Rodzinki.pl”, jest nieprawdziwa. Umowa pomiędzy Telewizją Polska S.A. a Panią Małgorzatą Kożuchowską na kontynuację serialu została podpisana w czerwcu br., a obecnie Telewizja Polska S.A. prowadzi prace przygotowawcze do zdjęć, które rozpoczną się w grudniu 2015 r. i potrwają do lutego 2016 r. - napisano w oficjalnym oświadczeniu
To niewątpliwie ucieszy fanów serialu. A my już nie możemy się doczekać Małgorzaty znów na ekranie.