NewsyMałgorzata Kożuchowska kusi w samym szlafroku w trakcie wywiadu. Było odważnie i bardzo zmysłowo

Małgorzata Kożuchowska kusi w samym szlafroku w trakcie wywiadu. Było odważnie i bardzo zmysłowo

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Krystyna Miśkiewicz

16.04.2020 10:30, aktual.: 16.04.2020 16:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Kożuchowska przebywa na kwarantannie, ale nie oznacza to, że całkowicie zrezygnowała ze wszystkich zawodowych obowiązków. W związku z trwającą pandemią koronawirusa w Polsce dostosowała się do nowych warunków — pracuje zdalnie. W wolnych chwilach nadrabia zaległości w lekturach, porządkuje dom i ogród oraz spędza znacznie więcej czasu z rodziną.

Małgorzata Kożuchowska pracuje w szlaforku

Aktorka nadal chętnie udziela się online. Udowodniła, że nawet w trybie home office potrafi stworzyć ciekawy materiał dla mediów. W domu urządziła swoje biuro, które wygląda naprawdę luksusowo. Jest wyposażone w mały elegancki stolik na laptopa, odpowiednie, profesjonalne oświetlenie i wygodny fotel.

Kożuchowska dba o komfort swojej pracy. Przy okazji ostatniego wywiadu radiowego postanowiła zaszaleć i połączyła się ze studiem ubrana jedynie w szlafrok. Podobną stylizację wybrała na słynną już na Inastagramie domówkę u Dowborów.

Wspomnianego wywiadu Małgorzata udzielała dla radia Zet. Choć bez udziału kamer, to mimo wszystko zdradziła kulisy swojej niecodziennej służbowej stylizacji.

Jutro mam wywiad o 9.00 w #chillizet to chyba stylówa z domówki u Dowborów dostanie drugie życie...zapraszam! Też możecie być w szlafrokach i piżamach! Luz! A teraz spokojnej nocy!

Małgosia to prawdziwa ikona stylu i okazuje się, że nawet w samym szlafroku potrafi błyszczeć jak prawdziwa gwiazda. Potwierdzili to fani, którzy w komentarzach nie szczędzili komplementów pod jej adresem.

Małgorzata Kożuchowska ma sporą kolekcję butów
Małgorzata Kożuchowska ma sporą kolekcję butów
Małgorzata Kożuchowska w wiosennej stylizacji w Dzień Dobry TVN
Małgorzata Kożuchowska w wiosennej stylizacji w Dzień Dobry TVN
Małgorzta Kożuchowska
Małgorzta Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska pracuje z domu
Małgorzata Kożuchowska pracuje z domu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także