Małgorzata Kożuchowska w pewnym momencie kariery zdecydowała się na macierzyństwo i mimo że nie zwalnia tempa, wyznała w jednym z wywiadów, że dziecko jest dla niej priorytetem.
Aktorka wielokrotnie odkładała decyzję o macierzyństwie. Jasia urodziła w wieku 43 lat.
Udanie połączyła macierzyństwo i pracę, a jej kariera nie ucierpiała. Ciągle jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Do tego aktywnie działa w sieci. Jej profil obserwuje już ponad milion internautów. Tym razem pokazała im się w bajecznej sukni.
Małgorzata Kożuchowska w bajecznej sukni. Jaka to marka?
W sobotę na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiły się zdjęcia, które według opisu powstały w Wenecji. Aktorka pozuje na nich w przepięknej, długiej sukni z motywami jak z baśni.
Przepiękna kreacja to projekt marki Zimmermann i niestety kosztuje małą fortunę! Prawie 15 tys. złotych. Po przecenie, trzeba zapłacić za suknię 11 tys. Ta stylizacja nie umknęła uwadze internautów, którzy obsypali swoją ulubienicę i jej kreację komplementami.
- Cudownie się patrzy na taką dojrzałą kobietę z klasą.
- Piękna z Pani ksiezniczka.
- Cudownie pani wygląda, pani Małgorzato.
- Pięknie, nasza Polska Ikona Stylu. Pozdrawiam.
Jak wam się podoba styl Małgorzaty Kożuchowskiej?