Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveTylko u nas! Małgorzata Kożuchowska o swoich wyrzeczeniach: "W tej chwili sytuacja jest wyjątkowa, bo po urodzeniu Jasia musiałam..."

Tylko u nas! Małgorzata Kożuchowska o swoich wyrzeczeniach: "W tej chwili sytuacja jest wyjątkowa, bo po urodzeniu Jasia musiałam..."

Tylko u nas! Małgorzata Kożuchowska o swoich wyrzeczeniach:  "W tej chwili sytuacja jest wyjątkowa, bo po urodzeniu Jasia musiałam..."
Grzegorz Dobek

22.11.2016 13:06, aktual.: 22.11.2016 14:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Jak się okazuje, praca w serialach, filmach i teatrze nie zawsze idzie w parze z rolą mamy.

Wczoraj Kożuchowska zdobyła "Różę Gali" w kategorii "Teatr" za rolę w spektaklu "Ich czworo" Teatru Telewizji. Zapytaliśmy aktorkę, jak godzi swoje obowiązki na planie seriali i deskach teatru z życiem prywatnym.

Zawsze sobie ceniłam płodozmian i zawsze miałam takie poczucie wdzięczności losowi za to, że mogę uprawiać ten zawód na tylu różnych polach i że nie jestem zmuszona do tego, żeby się zamykać w jakiejś jednej konwencji czy jakiejś jednej szufladzie i oczywiście to są tego wielkie koszta, bo w momencie, kiedy gra się w serialu dużą rolę, a jednocześnie gra się w teatrze i ma się próby no to jest się właściwie non stop w pracy, więc trochę kuleje życie towarzyskie, w ogóle życie jakiekolwiek poza pracą  - powiedziała nam aktorka

Aktualnie Małgorzatę możemy podziwiać w hitowych serialach "Droga szansa" oraz "Rodzinka.pl". Teatr na razie musiał zejść na drugi plan.

W tej chwili sytuacja rzeczywiście jest wyjątkowa, bo po urodzeniu Jasia, siłą rzeczy, musiałam sobie zrobić przerwę, ale czeka tam cały czas na mnie miejsce, więc jestem niezwykle wdzięczna za tę cierpliwość dyrektorowi, który to miejsce dla mnie trzyma i tęsknię już bardzo za teatrem. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła już tam wrócić - zdradziła Kożuchowska w naszym wywiadzie

Podziwiamy aktorkę za świetną organizację życia zawodowego i prywatnego. Więcej o tym w naszym materiale.

Małgorzata Kożuchowska - Róże Gali 2016
Małgorzata Kożuchowska - Róże Gali 2016
  • Małgorzata Kożuchowska - Róże Gali 2016
  • Małgorzata Kożuchowska - Róże Gali 2016
  • Małgorzata Kożuchowska - Róże Gali 2016
  • Małgorzata Kożuchowska u Andrzeja Dudy 11 listopada 2016
  • Małgorzata Kożuchowska i Jan Englert - 5. Festiwal Aktorstwa Filmowego 2016. Stylizacja. Zdjęcia
  • Małgorzata Kożuchowska - 5. Festiwal Aktorstwa Filmowego 2016
  • Małgorzata Kożuchowska na pokazie kolekcji Doroty Williams dla Simple CP
[1/7] Małgorzata Kożuchowska - Róże Gali 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także