Jak Małgorzata Kożuchowska nosi marynarkę do dżinsów?
Małgorzata przypomniała swoją stylizację, w której pojawiła się w studiu Kuby Wojewódzkiego. Aktorka zdecydowała się na szarą, smokingową marynarkę w męskim stylu z czarnymi klapami. Luźny fason sprawił, że gwiazda wydaje się jeszcze szczuplejsza, niż jest w rzeczywistości. Spod spodu wystaje klasyczny t-shirt.
Artystka postanowiła połączyć elegancką górę ze spodniami Epuzer w podobnym odcieniu. Długość nogawek świetnie sprawdza się w tym zestawieniu – odkryte kostki dodają optycznie kilku centymetrów i powodują, że sylwetka wydaje się lżejsza.
Dodatki to prawdziwy majstersztyk: czarne, satynowe szpilki Saint Laurent dodają stylizacji nieco wieczorowego i bardzo zmysłowego charakteru. Ten kształt noska jest obecnie prawdziwym modowym hitem. W tym samym modelu widzieliśmy już kilka razy Marinę, która, podobnie jak Małgorzata, przełamuje nim męskie stylizacje.
Internauci nie szczędzili aktorce pozytywnych komentarzy:
- Wszystko dobrane z doskonałością!
- Śliczna jesteś Gosiu i ślicznie wyglądasz. Buziaki.
- Małgosia jak zawsze wielka klasa.
- Pani jak zawsze elegancka od wielu lat. Podziwiam Pani styl ubierania.
- Ale sexi Pani jest! Jak zwykle.
- Buty to moje marzenie. Są piękne!
- Pani zawsze wygląda jak boska!
Wieczorowe, bogato zdobione kolczyki powodują, że całość nie jest nudna i ma bardzo światowy charakter.
W galerii przypominamy również inne ostatnie stylizacje gwiazdy.