NewsyMałgorzata Kożuchowska najadła się strachu! Poinformowała o problemach ze zdrowiem i szybkiej operacji

Małgorzata Kożuchowska najadła się strachu! Poinformowała o problemach ze zdrowiem i szybkiej operacji

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Elwira Szczepańska

01.02.2023 22:40, aktual.: 01.02.2023 23:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. W 2000 roku zadebiutowała w roli Hanki Mostowiak w M jak miłość. Grała w produkcji przez ponad dziesięć lat, aż w końcu podjęła przełomową decyzję i postanowiła odejść. Produkcja postanowiła uśmiercić jej bohaterkę. Scena, jaką na tę okazję wymyślili, wywołała skrajne emocje i była inspiracja dla wielu memów.

Nie spodziewałam się, że stanie się to takim przyczynkiem do memów. I że ta scena przejdzie do historii i będzie się ciągnęła za mną do końca życia. Na początku nie poczułam, że to może być wymierzone we mnie, myślałam raczej, że to jakaś niedoróbka. Wtedy nie miało to jeszcze aż takiej siły rażenia. Dopiero po jakimś czasie nabrało rozpędu. Miałam poczucie, że płacę za nieswój błąd. Zrozumiałam jednak, że nie jestem w stanie nic z tym zrobić, bo to żyje swoim życiem. Uznałam więc, że lepiej to polubić, niż z tym walczyć – mówiła Kożuchowska po latach.

Ostatecznie decyzja o odejściu była strzałem w dziesiątkę, bo wkrótce potem rozpoczęła pracę na planach innych produkcji, między innymi zagrała w Drugiej szansieRodzince.pl czy Plagach Breslau. W 2004 roku wydała płytę W futrze. Ostatnio do kin weszły nowe filmy z jej udziałem Zołza i Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle.

O pracy i życiu prywatnym Małgorzata czasem opowiada w wywiadach, a także w publikacjach na Instagramie. Jest jednak bardzo oszczędna i dawkuje informacje. Jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego i mamą 8-letniego już Jana. Obaj rzadko goszczą na Instagramie aktorki.

'Zdecydowanie częściej Kożuchowska pokazuje swoje psiaki. Tym razem nie miała dobrych wieści dla fanów. Jeden z pupili ma problemy ze zdrowiem.

Małgorzata Kożuchowska o problemach zdrowotnych czworonożnego przyjaciela

Małgorzata Kożuchowska nie kryje, że zwierzęta są dla niej bardzo ważne. Aktorka posiada czworonożnych przyjaciół, których darzy miłością i opiekuje się nimi, najlepiej jak się da. Zdjęcia swoich psiaków często zamieszcza na Instagramie. Widać, że towarzyszą jej niemal zawsze. Od leniuchowania na kanapie, po sesje zdjęciowe czy wycieczki. Wabią się Miluna i Grey.

Niestety drugi z pupili Kożuchowskiej miał ostatnio problemy z łapą. Musiał przejść operację, co bardzo zaniepokoiło Małgorzatę. O wszystkim napisała swoim fanom, a także zdradziła, że pies już dochodzi do siebie w domu. Wszystko dobrze się skończyło i Grey znowu będzie mógł towarzyszyć jej podczas spacerów.

  • Małgorzata Kożuchowska o problemach zdrowotnych psa
  • Małgorzata Kożuchowska o problemach zdrowotnych psa
  • Małgorzata Kożuchowska o problemach zdrowotnych psa
  • Małgorzata Kożuchowska - 8. urodziny Jasia
  • Małgorzata Kożuchowska na wakacjach
  • Małgorzata Kożuchowska – pokaz Dawida Wolińskiego 2022
  • Małgorzata Kożuchowska w czerwonej sukience
[1/7] Małgorzata Kożuchowska o problemach zdrowotnych psa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także