ImprezyMałgorzata Kożuchowska w widowiskowej rycerskiej zbroi otworzyła Festiwal Filmowy "Transatlantyk"! Co za kreacja!

Małgorzata Kożuchowska w widowiskowej rycerskiej zbroi otworzyła Festiwal Filmowy "Transatlantyk"! Co za kreacja!

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Kuba Górski

12.07.2019 23:01, aktual.: 13.07.2019 02:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

12 lipca w Łodzi wystartował 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Transatlantyk, którego twórcą i dyrektorem jest nagrodzony Oscarem za muzykę do filmu MarzycielJan A.P. Kaczmarek. Impreza jest wielkim świętem światowego kina, podczas którego oprócz znakomitych produkcji filmowych odbywają się liczne spotkania z wybitnymi twórcami z całego świata. W tym roku motywem przewodnim festiwalu jest Lądowanie na Księżycu i inne zawieszone sny. W tym klimacie doskonale odnalazła się Małgorzata Kożuchowska, która jako pierwsza z pierwszych zaproszonych osobistości przybyła na galę otwarcia.

Gwiazda Rodzinki.pl na piątkowy księżycowy wieczór wybrała wyjątkowo zjawiskową kreację. Aktorka tym razem zaprezentowała się w czarnych dopasowanych spodniach z wysokim stanem, które dokładnie podkreśliły każdy skrawek jej zgrabnych nóg oraz bioder. Do spodni Małgosia dopasowała nieprawdopodobnie piękną górę z miedzianej siateczki spod której widać czarny przylegający do ciała top. Bluzka Kożuchowskiej wyglądała jak luksusowa zbroja rycerska. Do swojego looku aktorka dobrała także małą czarną torebkę.

Gwiazda pochwaliła się również nową fryzurą, podobną do tej jaką ma obecnie Dorota Szelągowska. Małgosia nie zapomniała rzecz jasna o perfekcyjnym makijażu oraz subtelnej biżuterii. Bez wątpienia w tej stylizacji Kożuchowska jest dziś w Łodzi najpiękniejszą wizytówką polskiego kina.

Sami zobaczcie jaka jest śliczna.

  • Małgorzata Kożuchowska na festiwalu Transatlantyk
  • Małgorzata Kożuchowska na festiwalu Transatlantyk
  • Małgorzata Kożuchowska makijaż
  • Małgorzata Kożuchowska manicure
  • Małgorzata Koźuchowska na festiwalu Transatlantyk
  • Małgorzata Kożuchowska na festiwalu Transatlantyk
  • Małgorzata Kożuchowska na festiwalu Transatlantyk
[1/7] Małgorzata Kożuchowska na festiwalu Transatlantyk
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także