NewsyMałgorzata Foremniak oburzona plotkami na swój temat. Stanęła też w obronie Pawła Deląga! "Nie ma tu PÓŁ ZIARNKA prawdy!

Małgorzata Foremniak oburzona plotkami na swój temat. Stanęła też w obronie Pawła Deląga! "Nie ma tu PÓŁ ZIARNKA prawdy!

Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg mają romans?
Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg mają romans?
Elwira Szczepańska

09.02.2018 08:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Foremniak od lat nie ma szczęścia w miłości. Jej małżeństwo z Waldemarem Dzikim rozpadło się, związek z o wiele od niej młodszym Rafałem Maserakiem również nie przetrwał próby czasu i spalił na panewce. Ich romans był naprawdę płomienny i szeroko komentowany w mediach, ale koniec końców rozpadł się. pozostawiając piękną aktorkę ze złamanym sercem.

Długo była singielką i nie szukała pocieszenia w ramionach żadnego mężczyzny, aż wreszcie kilka tygodni temu w mediach zaczęły krążyć plotki o jej romansie z Pawłem Delągiem. Paweł, który od jakiegoś czasu sam był singlem, należy do grona najprzystojniejszych polskich aktorów. Nie byłoby więc nic dziwnego w tym, że Foremniak straciła dla niego głowę.

Jak jest prawda? Aktorka odniosła się do tych sensacyjnych pogłosek w rozmowie ze Zwierciadłem i ku rozpaczy fanów stanowczo zaprzeczyła, że cokolwiek ich łączy. Nie licząc pracy, oczywiście:

W tej plotce nie ma nawet pół ziarenka prawdy. Pewnie wzięło się to stąd, że gramy razem w sztuce "Być jak Elizabeth Taylor". Spektakl obfituje w skrajne emocje: gorące namiętności, ale i kłótnie, dochodzi nawet do rękoczynów. Widocznie gramy na tyle wiarygodnie, że robi się z nas parę na życie - wyjaśniła gwiazda

Wygląda na to, że będzie jeszcze musiała poczekać na swoje szczęśliwe zakończenie. A może to jedynie zasłona dymna i próba chronienia swojej prywatności?

Jak myślicie?

  • Paweł Deląg na imprezie Coca-Coli 2016
  • Małgorzata Foremniak - Bestsellery Empiku 2018
  • Paweł Deląg - Noworoczny Obiad z Gwiazdami 2016
  • Małgorzata Foremniak - W rytmie serca, konferencja serialu
  • Paweł Deląg - premiera Być jak Elizabeth
  • Małgorzata Foremniak - casting do Mam Talent 2017
  • Paweł Deląg - Premiera filmu Gwiazdy 2017
  • Małgorzata Foremniak - Orły 2017
  • Małgorzata Foremniak - Doskonałość Mody Twojego Stylu 2018
  • Paweł Deląg - Polsat, 25 lat
[1/10] Paweł Deląg na imprezie Coca-Coli 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także