NewsyMałgorzata Foremniak luksusowo rozprawia się ze zmarszczkami. Fani: "Bogactwo"

Małgorzata Foremniak luksusowo rozprawia się ze zmarszczkami. Fani: "Bogactwo"

Małgorzata Foremniak (fot. AKPA)
Małgorzata Foremniak (fot. AKPA)
16.08.2023 13:40

Małgorzata Foremniak to znana i lubiana polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Ma 57 lat i wciąż zachwyca swoją urodą. Swój debiut na deskach teatru miała w 1992 roku. Na dużym ekranie po raz pierwszy można ją było zobaczyć w 1990 roku w filmie In flagranti. Serca widzów zaskarbiła wieloletnią rolą w serialu Na dobre i na złe, a obecnie jest również jedną z jurorek Mam talent. Prywatnie jest także mamą trójki dzieci.

Walka Małgorzaty Foremniak ze zmarszczkami

Aktorka niejednokrotnie udowodniła, że ma do siebie dystans. W swoich social mediach jest niezwykle aktywna i bez problemu pokazuje siebie w wersji bez makijażu. Małgosia dba o siebie i z pewnością jest to jeden z powodów, dla których wciąż wygląda młodo i kwitnąco. Tym razem opublikowała zdjęcie z turbanem na głowie i złotymi płatkami pod oczami.

GoldenEye - napisała krótko w swoim wpisie, który opatrzyła hashtagami #złoty #wiek #złote #zmarszczki #na #bogato

Fani od razu zaczęli komentować zdjęcie. Nie zabrakło komplementów urody aktorki. Część osób skomentowała też fakt użycia złota w celu spłycenia zmarszczek.

Bogactwo - skomentowała jedna fanka.

Małgorzata Foremniak pokazuje zwykłe życie bez blasku fleszy

Małgosia w mediach społecznościowych często prezentuje kadry z życia prywatnego. Przedstawia na nich prawdziwą siebie, bez pięknych i uroczystych kreacji, biżuterii czy makijażu. Aktorka kocha naturę i spokój, co także potwierdzają udostępniane przez nią zdjęcia. Kilka tygodni temu nagrała film, jak zajada jagody prosto z krzaczka w lesie.

Niewiele trzeba, żeby poczuć się dobrze... - napisała Małgorzata Foremniak na Instagramie.

Cieszymy się, że osoby rozpoznawalne w całym kraju, w tym Małgorzata, pokazują swoje prawdziwe życie i realnych siebie, bez filtrów i stylizacji.

Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także