NewsyMajka Jeżowska już szyje kreacje na Sylwestra. Pośmiała się z innych piosenkarek. "Kaczki i bociany"

Majka Jeżowska już szyje kreacje na Sylwestra. Pośmiała się z innych piosenkarek. "Kaczki i bociany"

Majka Jeżowska (fot. AKPA)
Majka Jeżowska (fot. AKPA)

21.12.2023 14:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Majka Jeżowska od lat pojawia się na scenie. Od zawsze była też kojarzona z kolorowymi, fantazyjnymi strojami, które idealnie komponowały się z jej repertuarem piosenek dla dzieci. Jak to wygląda w tej chwili?

Stroje Majki Jeżowskiej

Gwiazda od zawsze uważała, że strój sceniczny musi pasować do repertuaru i artysty, a nie tylko być kupiony w sklepie drogiego projektanta.

Czasami patrzę na koleżanki, które mają na sobie drogie ciuchy i wcale to nie robi na mnie wrażenia. To jest często w kontrze do ich osobowości. Czasami nie wystarczy mieć markowy ciuch. On musi jeszcze pasować i być integralną częścią osoby, która go nosi. Na pewno będę szyć i projektować kostiumy na Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie. Już to się dzieje. Oczywiście z pomocą stylistów i zaprzyjaźnionych osób projektantów mody. Wszystko robimy z całym moim zespołem - wyznała Majka Jeżowska "Faktowi".

Z pewnością będziemy mogli liczyć na szałową garderobę piosenkarki.

Uważam, że za dużo produkujemy rzeczy i za dużo wyrzucamy. Za dużo produkujemy śmieci. Jeśli mamy kilka cekinów, sukienek w szafie, to można przecież z tych wszystkich rzeczy zrobić jedną nową, kompletnie inną rzecz. Właśnie tak staram się podchodzić do mojej szafy.

Fani mogą więc liczyć na to, że rozpoznają jakieś fragmenty kreacji sprzed lat.

Majka Jeżowska wbiła szpilę koleżankom po fachu

Gwiazda ma już swoje lata i przyznaje, że dla wygody zrezygnowała z niektórych elementów garderoby, na przykład ze szpilek.

Od lat już nie chodzę na obcasach. Oczywiście mam całą kolekcję pięknych szpilek, które są mi potrzebne na przykład na sesje fotograficzne, czy żeby stanąć na chwilę na ściance, ale do pracy — oj nie. Koncert trwa ponad godzinę, więc sobie to wyobraź - stwierdziła wokalistka.

Majka Jeżowska wyznała, że inne piosenkarki też mogłyby zrezygnować akurat z tego elementu stylizacji.

Przepraszam, że to powiem, ale jak widzę, mówiąc ogólnie, te moje koleżanki na całym świecie, piosenkarki, które ubierają takie wysokie obcasy i gdy grają rytmiczną piosenkę, to stoją i chodzą jak kaczki lub bociany, to mi się chce śmiać. Ja wolałabym być wtedy w trampkach. W takiej wersji zaśpiewać rytmiczny utwór - wbiła szpilkę "modnisiom na scenie".

Trzeba też przyznać, że gwiazda doceniła niełatwą sztukę poruszania się na szpilkach.

Z drugiej strony są też koleżanki, które potrafią na takich obcasach biegać, wskakiwać, schodzić szybko po schodach czy turlać się po scenie. Tego im bardzo zazdroszczę, bo ja tak nie umiem...

Lubicie nosić wysokie obcasy?

Majka Jeżowska w Japonii
Majka Jeżowska w Japonii
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Majka Jeżowska - Premiera filmu Pokolenia Ikea
Majka Jeżowska - Premiera filmu Pokolenia Ikea
Majka Jeżowska w Heat N Serve
Majka Jeżowska w Heat N Serve
Majka Jeżowska podczas koncertu
Majka Jeżowska podczas koncertu
Majka Jeżowska w Japonii
Majka Jeżowska w Japonii
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także