ExclusiveMajka Jeżowska wybrała reprezentanta Polski na Eurowizję 2019! Ma dwóch bardzo mocnych kandydatów! [WIDEO]

Majka Jeżowska wybrała reprezentanta Polski na Eurowizję 2019! Ma dwóch bardzo mocnych kandydatów! [WIDEO]

Majka Jeżowska Eurowizja 2019
Majka Jeżowska Eurowizja 2019
Rafał Matuszczak
10.01.2019 15:30, aktualizacja: 10.01.2019 16:07

Kogo Majka Jeżowska wysłałby na Eurowizję 2019? Gwiazda wskazała swoich faworytów w rozmowie z naszym reporterem. Kto jej zdaniem mógłby wygrać konkurs, który w maju odbędzie się w Tel Awiwie?

Majka Jeżowska, choć od dawna nie nagrała hitu na miarę Wszystkie dzieci nasze są, nadal bacznie śledzi polski show-biznes. Co roku chętnie komentuje Konkurs Piosenki Eurowizji, a w swych wypowiedziach jest zawsze szczera i stanowcza. Na gali Mister Polski 2018 piosenkarka podzieliła się z nami swoimi przemyśleniami na temat uczestników konkursu. Zdradziła także, kogo na miejscu Jacka Kurskiego wysłałby w tym roku do Izraela:

Często wybieramy kogoś, kto kompletnie nie wpasowuje się w trend Eurowizji. Z drugiej strony, powinniśmy stawiać na naszą oryginalność, a nie kopiować to co jest na świecie. Na przykład bracia Golec byliby fajni, albo Zakopower. Coś kompletnie zaskakującego, coś czego na Eurowizji nie słyszeliśmy. Nie naśladujmy Beyonce, Celine Dion. Postawmy na oryginalność.

W kuluarach od kilku tygodni krążą plotki, że Telewizja Publiczna chce by na Eurowizji wystąpiła Natalia Szroeder. Młoda wokalistka brała już udział w preselekcjach – z utworem Lustra w 2016 roku. Przegrała wtedy z Michał Szpakiem, który dał popis swoich umiejętności i wyśpiewał nam 8. miejsce.

Przypomnijmy, że Polska triumfowała dotychczas jedynie na Eurowizji Junior. Miejsce pierwsze w ubiegłym roku zajęła zwyciężczyni The Voice KidsRoksana Węgiel.

  • Jacek Kurski - Sylwester 2017 z TVP 2 w Zakopanem
  • Majka Jeżowska – Mister Polski 2018
  • Majka Jeżowska – Dzień Dobry TVN, 23 grudnia 2018
  • Majka Jeżowska – pokaz Mariusza Przybylskiego wiosna lato 2018
  • Majka Jeżowska – Wigilia gwiazd w ATM 2018
  • Golec uOrkiestra - Sylwester 2017 Polsat Katowice
  • Sebastian Karpiel - Bułecka - Koncert Świąteczne życzenia z Krakowa
[1/7] Jacek Kurski - Sylwester 2017 z TVP 2 w Zakopanem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także