Jastrząb TVJastrząb TV ExclusiveMaja Sablewska niedawno pokazała zdjęcie sprzed lat i naraziła się tym na falę hejtu. Tylko nam tłumaczy, dlaczego to zrobiła?

Maja Sablewska niedawno pokazała zdjęcie sprzed lat i naraziła się tym na falę hejtu. Tylko nam tłumaczy, dlaczego to zrobiła?

Maja Sablewska o uczestniczkach swojego nowego programu Sablewskiej Sposób Na...
Maja Sablewska o uczestniczkach swojego nowego programu Sablewskiej Sposób Na...
Milena Majek
22.01.2016 06:54

Gwiazdy rzadko dzielą się tym, jak wyglądały kiedyś. Wolą, aby ich fani pamiętali ich takich, jacy są obecnie. Niektórzy wstydzą się tego, jak kiedyś się prezentowali.

Do takich osób z pewnością nie należy Maja Sablewska. Stylistka prowadzi swój autorski program, Sablewskiej Sposób Na Modę, w którym pomaga nieśmiałym kobietom zmieniać się. Wciąż powtarza, że moda zaczyna się pod ubraniem. Maja wielokrotnie podkreślała, że sama przeszła zmianę. Niektórzy nie pamiętali już jednak jak Sablewska wyglądała kiedyś. Maja postanowiła im przypomnieć. Wiele ryzykowała. Naraziła się bowiem na hejty. Pod zdjęciem jej metamorfozy pojawiła się fala komentarzy. Maja zmieniła się nie do poznania.

W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, dlaczego pokazała swoje zdjęcie sprzed lat

Wrzuciłam to z pełną świadomością, bo chciałam pokazać dziewczynom, kobietom młodym, starszym, ale i bardzo dojrzałym, że nigdy nie jest za późno, aby wszystko zmienić. Nigdy nie jest za późno, aby przejść metamorfozę. Czasem przychodzą do mnie kobiety, spotykają mnie na ulicach, mają powyżej pięćdziesiątego, sześćdziesiątego roku życia i mówią: dla mnie to to już jest za późno. Nie jest! Ja chciałam pokazać, że na przestrzeni lat ja się zmieniałam. To zdjęcie, które ja dodałam jest z 2001 roku, czyli ponad dekadę wstecz. Jak robiłam teraz czołówkę do Sablewskiej Sposób Na Modę to też widać metamorfozę. Operator, który robił tę czołówkę mówi: wiesz, chciałem Ci powiedzieć, że teraz wyglądasz lepiej. Bo faktycznie ja się zmieniam, ale to wszystko idzie spójnie z pewnością siebie. Chcę dawać tę siłę kobietą - wyznała

Trzeba przyznać, że Maja wykazała się niesamowitą odwagą pokazując zdjęcie metamorfozy. Nie każdy by tak zrobił. Brawo Maja!

Maja Sablewska uważa, że Edyta Górniak nie powinna jechać na Eurowizję 2016
Maja Sablewska uważa, że Edyta Górniak nie powinna jechać na Eurowizję 2016
Maja Sablewska na ramówce TVN wiosna 2016
Maja Sablewska na ramówce TVN wiosna 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także