Maja jest dumna ze swoich projektów "Make a wish", i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że tak samo linię ubrań nazwała jej była podopieczna. Jeszcze w czerwcu Edyta wypuściła kreacje sygnowane hasłami - "Make a wish" i "Take a risk". Czy była to jakaś inspiracja? Zapytaliśmy stylistkę TVN:
Ja swoją kolekcję dla Diverse przygotowałam w czerwcu, ale... 2015 roku. Tak funkcjonują wielkie firmy odzieżowe. Także proces kreacji mojej kolekcji był zamknięty już rok temu. Ale bardzo się cieszę, że Edyta śledzi moje modowe poczynania. Ja śledzę jej muzyczne - skomentowała Sablewska z uśmiechem dla Jastrząb Post
To tylko dowód na to, że wielkie umysły myślą podobnie :)