Planowali ślub, on napisał dla niej piosenkę, ona pojawiła się nago na okładce jego singla. Nagle wszystko się skończyło. Maja miała nie miała pewności czy jej partner jest wierny. Usunęła go nawet ze znajomych na Facebooku - co nie umknęło czujnym oczom mediów.
Sablewska publikowała statusy odnoszące się do tego, że zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Z kolei Wojtek też nie najlepiej znosił rozstanie. Chciał naprawić swoje błędy i odzyskać narzeczoną. Wygląda na to, że się udało. Muzyk powrócił do grona facebookowych znajomych Mai.
Czy da mu jeszcze jedną szansę?