NewsyMaja Sablewska bez stanika i ze sterczącymi sutkami na plaży! Swoją gorącą sesję dedykowała nowemu partnerowi!

Maja Sablewska bez stanika i ze sterczącymi sutkami na plaży! Swoją gorącą sesję dedykowała nowemu partnerowi!

Aneta Błaszczak

07.07.2019 08:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maja Sablewska to fenomen jakiego w polskim show-biznesie jeszcze nie było. Stylistka swoją karierę zaczęła jako szefowa fanklubu Natalii Kukulskiej, która z czasem awansowała na opiekunkę jej dzieci. Gdy jeszcze jako nastolatka dorabiała u swojej idolki kołysząc do snu Jasia i Anię, wypatrzyła ją legenda branży rozrywkowej – Katarzyna Kanclerz. Ówczesna szefowa Universal Music Polska błyskawicznie dostrzegła w Majce ogromny potencjał, powierzyła jej czuwanie nad projektami takich gwiazd jak: Patrycja Markowska, Kasia Kowalska czy Bartek Wrona. Sablewska już wtedy zajmowała się wizerunkiem artystów z ugruntowaną pozycją. Mało kto wie, że to ona wystylizowała Alicję Janosz na finał World Idola w 2003 roku, na który poleciała razem z nią do Londynu. Była to jej pierwsza zagraniczna podróż.

Dalszą karierę Mai raczej już znacie – kierowanie wizerunkami największych diw estrady, czyli współpraca z Dorotą Rabczewską, Edytą Górniak, Mariną, co w efekcie zapewniło jej fuchę jurorki w pierwszej polskiej edycji X-Factora, aż w końcu definitywne odcięcie się od zawodu menadżera gwiazd. Obecnie Sablewska jest naczelną stylistką TVN Style, która przez lata wypracowała sobie opinię jednej z najlepiej ubranych Polek. Jej stylizacje nie tylko zachwycają, ale też często szokują. Ulubienica widzów nie stroni od odsłaniania ciała czy noszenia ciuchów, na które niegdyś odważyłaby się tylko jedna z jej byłych podopiecznych.

Ostatnio Maja zafundowała kolejny popis swoich modowych umiejętności, tym razem na zdjęciach w sesji zrobionej nad morzem, do której zapozowała ubrana w biały mocno przylegający do ciała t-shirt. Sęk jednak w tym, że pod swoją obcisłą bluzeczką Sablewska nie miała nic, dzięki czemu możemy podziwiać jej sterczące sutki. Do swoich zmysłowych fotek gwiazda dołączyła wymowny opis:

Kiedy zamykam oczy, myślę tylko o Tobie. Kocham – napisała.

Czy to oznacza, że swoją niemalże erotyczną sesję Maja zadedykowała nowego partnerowi? Ostatnio pojawiły się plotki, że obiektem westchnień stylistki jest średnio znany masowej publiczności model o imieniu Tomasz.

Maja Sablewska w bieliźnie pod prysznicem
Maja Sablewska w bieliźnie pod prysznicem
Tomasz Grabowski jest chłopakiem Mai Sablewskiej
Tomasz Grabowski jest chłopakiem Mai Sablewskiej
Tomasz Grabowski to model z Krakowa
Tomasz Grabowski to model z Krakowa
Tomasz Grabowski spotyka się z Mają Sablewską
Tomasz Grabowski spotyka się z Mają Sablewską
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także