ExclusiveMaja Ostaszewska straciła kiedyś rolę za swoje poglądy? Mówi o swoim powrocie do TVP [WIDEO]

Maja Ostaszewska straciła kiedyś rolę za swoje poglądy? Mówi o swoim powrocie do TVP [WIDEO]

Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska

25.09.2023 12:14

Maja Ostaszewska jest nie tylko aktorką, ale także zadeklarowaną feministką i aktywistką. Głośno mówi o swoich poglądach i wartościach. Wspiera mniejszości, a także stara się pomagać słabszym. Z tego względu często staje się celem ataków internautów i nie tylko.

Maja Ostaszewska o konsekwencjach za poglądy

Czy  Ostaszewska straciła kiedyś rolę za swoje poglądy? Czy mimo wszystko stara się o role w miejscach, które mogą wykluczać ludzi za ich wartości?

To nie jest tak, że ktoś odmówił mi roli, bo ja nie pukam po rolę, tylko wiedziałam, że z tego powodu nie dostanę tych ról, ale nie ukrywam - ja również nie chcę współpracować z mediami, które moim zdaniem mają nieetyczny przekaz, więc to jest naturalne. Ja sama nie widzę się w produkcjach ani z firmami, które w moim poczuciu zachowują się nieetycznie.

Maja Ostaszewska nadal twardo opowiada się za swoimi wartościami i nie jest w stanie ich zmienić za intratne propozycje pracy.

Powrót Mai Ostaszewskiej do TVP

Nie jest tajemnicą, że aktorzy i gwiazdy, które wspierają opozycję lub mniejszości seksualne czy etniczne nie są mile widziani w jednych stacjach telewizyjnych, za to inne przyjmują ich z otwartymi ramionami. Jak to wygląda w przypadku Mai Ostaszewskiej, która dawno nie była widziana w TVP, poza Wiadomościami? Karolina Motylewska, nasza reporterka, spytała aktorkę, czy widziałaby dla siebie miejsce w TVP?

Nie. Nie widzę dla siebie miejsca, dopóki ta telewizja będzie polityczna, a nie publiczna, to nie widzę dla siebie tam miejsca. Jeśli znowu stanie się publiczna, to z przyjemnością do niej wrócę.

Jesteście fanami Mai?

Maja Ostaszewska w Wenecji
Maja Ostaszewska w Wenecji
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska świętuje 50. urodziny
Maja Ostaszewska świętuje 50. urodziny
Maja Ostaszewska świętuje 50. urodziny
Maja Ostaszewska świętuje 50. urodziny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także