NewsyMaja Ostaszewska pokazała partnera. Jego urodziny stały się pretekstem do pełnej miłości publikacji

Maja Ostaszewska pokazała partnera. Jego urodziny stały się pretekstem do pełnej miłości publikacji

Maja Ostaszewska pokazała partnera
Maja Ostaszewska pokazała partnera
Elwira Szczepańska
04.05.2021 19:20, aktualizacja: 05.05.2021 00:15

Maja Ostaszewska to jedna z najbardziej uznanych polskich aktorek. Jej kreacje wielu uważa za wybitne. Na swoim koncie ma zarówno TeleKamery, jak i Wiktory. Karierę zaczęła już jako 20-latka u Spielberga w Liście Schindlera. Widzowie pokochali ją za role komediowe m.in. za Żabcię w serialu Przepis na życie.

W ostatnich latach dała się również poznać jako aktywistka społeczna, angażując się w walkę o wolne sądy, stając w obronie praw kobiet i wspierając środowisko LGBT.

O ile o jej dokonaniach aktorskich wiemy sporo, jej życiowy partner zwykle pozostaje w cieniu. Michał Englert karierę robi z dala od błysku fleszy. Jego nazwisko jest dobrze znane w branży filmowej. Nieprzypadkowo również on wybrał artystyczną ścieżkę kariery zawodowej, kończąc wydział operatorski łódzkiej szkoły filmowej. Bratem jego ojca jest bowiem znany aktor Jan Englert.

Maja i Michał mają dwoje dzieci – 13-letniego syna Franciszka oraz 11-letnią córkę Janinę. W social mediach aktorki rzadko pojawiają się zdjęcia partnera, jednak z okazji jego urodzin zrobiła wyjątek.

Maja Ostaszewska celebruje urodziny Michała Englerta

Maja Ostaszewska i Michał Englert są parą od blisko 16 lat. Historia ich miłość jest jednak zaskakująca. Kiedy aktorka poznała ojca swoich dzieci, on był żonaty z Małgorzatą Szumowską. Cała trójka wspólnie pracowała nad filmem Solidarność, solidarność.

Cała trójka nadal często razem spotyka się na planie filmowym, spędzają także wspólnie czas prywatny. Ich film Body/Ciało, w którym Ostaszewska gra główną rolę, a Szumowska stoi za kamerą i z Englertem jest autorką scenariusza, zdobył liczne nagrody. Sukces powtórzyła ich wspólna produkcja, polski kandydat do Oscara 2021 – Śniegu już nigdy nie będzie.

Prywatnie przyjaźnimy się i rozumiemy. Bardzo lubię sposób, w jaki ona i Michał pracują" - zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów Ostaszewska.

Aktorka rzadko pokazuje swojego partnera w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu przyznała, że  ten woli stać po drugiej stronie kamery czy obiektywu. Jednak w dniu urodzin ukochanego zrobiła wyjątek i pokazała aż trzy kadry z nim w roli głównej.

Birthday Boy#michałenglert #love - napisała.

Pod postem zaroiło się od życzeń urodzinowych, do których oczywiście się przyłączamy.

Maja Ostaszewska i Michał Englert o wychowaniu dzieci

Maja i Michał wychowują dwoje nastolatków. W jednym z wywiadów zdradzili, co liczy się dla nich najbardziej  relacji z dziećmi.

Nasze dzieci widzą, że dla mnie i dla Mai praca nie jest przykrym obowiązkiem. Niezależnie od zmęczenia, działanie wyzwala w nas energię. Oboje wiemy, że ulokowaliśmy pasje właściwie - mówił Englert.

Maja dodała, że skupiają się na jakości czasu spędzanego z Franciszkiem i Janiną.

Gdy dzieci były małe, naturalnie i z przyjemnością ograniczyłam pracę. Z pierwszym dzieckiem siedziałam pół roku w domu, bez pomocy niani. Przy drugim byłam już doskonale zorganizowana, z bezcenną nianią. Teraz z Michałem dużo pracujemy, dużo wyjeżdżamy, więc dbamy o jakość czasu spędzanego z dziećmi. Na wakacje wyjeżdżamy tylko we czwórkę. Znajdujemy mało turystyczne, nieprzeludnione miejsca. Celebrujemy też zimowe wyjazdy. Celowo bez przyjaciół czy znajomych, żeby skupiać się nie na innych dorosłych, tylko na naszych dzieciach. A to, że realizujemy swoje pasje, jest dla nich naturalne, nie chcemy budować obrazu rodziców, którzy poświęcają się dla dzieci.

Jak traktują swoje pociechy?

Mimo bezgranicznej miłości nigdy nie traktowaliśmy ich z wymuszoną infantylnością, tylko jak najlepszych życiowych kompanów - podkreślił Michał.

Maja dodała:

Dzieci – ich problemy i ich perspektywę – trzeba traktować serio. (…)

Pozostaje życzyć jeszcze wielu lat miłości i sukcesów na polu zawodowym.

Maja Ostaszewska pokazała partnera
Maja Ostaszewska pokazała partnera
Maja Ostaszewska pokazała partnera
Maja Ostaszewska pokazała partnera
Maja Ostaszewska pokazała partnera
Maja Ostaszewska pokazała partnera
Maja Ostaszewska i Michał Englert
Maja Ostaszewska i Michał Englert
Maja Ostaszewska i Michał Englert
Maja Ostaszewska i Michał Englert
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także