NewsyMaja Hyży wróciła na Instagram, ale nie przekazała dobrych wieści: "Mam zamieszanie w życiu prywatnym"

Maja Hyży wróciła na Instagram, ale nie przekazała dobrych wieści: "Mam zamieszanie w życiu prywatnym"

Maja Hyży
Maja Hyży
Zuza Maciejewska

06.10.2021 11:00, aktual.: 06.10.2021 17:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maja Hyży stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe wpisy. Pokazuje wybrane momenty swojego życia i nawet nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana. Od pewnego czasu jest w związku z Konradem, z którym doczekała się córki, Antoniny. Ich znajomość zaczęła się od zwykłego, sąsiedzkiego "dzień dobry". Wystarczyło jednak kilka sekund, by ich serca zabiły mocnej.

Mimo upływu czasu Maję i Konrada nadal łączy silne uczucie. Dowodem może być wpis, który piosenkarka udostępniła w sieci. Widać dłoń gwiazdy i jej ukochanego. W opisie przedstawiła swoją definicję miłości. Podkreśliła, że to odwaga móc powiedzieć partnerowi coś, czego on nie chce usłyszeć. To także umiejętność wypowiedzenia słów: "boję się" lub "kocham cię":

Miłość to siła i poświęcenie. Kochać kogoś może oznaczać powiedzenie mu czegoś, czego nie chce usłyszeć. Miłość to odwaga wypowiedzieć: „boję się" lub: „kocham cię".

Maja Hyży wróciła na Instagram. Nie przekazała dobrych wieści

Chociaż Hyży jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, przez pewien moment nieco ograniczyła swoją działalność. W środowy poranek postanowiła wrócić i dodała nowe wideo na Instastory. Zdradziła, że ostatnio jest jej mniej w sieci przez zamieszania w życiu prywatnym. Na szczęście sytuacja powoli się prostuje:

Cześć kochani już się pojawiają wiadomości, co się ze mną dzieje i czy wszystko ok. Powiedzmy, że jest ok, trochę mam zamieszania w życiu prywatnym, ale powoli ogarniam to wszystko.

Maja Hyży dodała, że wkrótce wyśle pierwsze paczki do osób, które kupiły jej ubrania. Nie przekazała dobrych wieści. Ujawniła też, że zmaga się z przeziębieniem. Mimo iż ma kaszel, nie zatrzymał jej w domu. Wybrała się na spacer z córką:

Trochę jestem przeziębiona. Kaszle jak pies, szczekam jak pies. Z Tosiulką jesteśmy aktualnie na spacerku. Tosia właśnie wstała i do przodu.

Obserwujecie konto Mai Hyży na Instagramie?

Maja Hyży wróciła na Instagram
Maja Hyży wróciła na Instagram
Maja Hyży wróciła na Instagram
Maja Hyży wróciła na Instagram
Maja Hyży wróciła na Instagram
Maja Hyży wróciła na Instagram
Maja Hyży wróciła na Instagram
Maja Hyży wróciła na Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także