Każdy wie, że kobiety kochają buty. Marka Wojas wyszła więc na przeciw naszym oczekiwaniom. Dziś, w samym centrum Warszawy, zaprezentowano wiosenno-letnią kolekcję obuwia, na którą przybyła plejada polskich gwiazd.
Na tej wyjątkowej uroczystości pojawiła się też Maja Hyży. Dawno niewidziana wokalistka chętnie pozowała na ściance. Uwagę zwróciła swoją stylizacją. Maja włożyła bowiem wzorzystą koszulę, do tego dobrała jasnożółte spodnie i cieliste szpilki. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu wokalistka wygląda bardzo dziewczęco.
W naszej galerii możecie zobaczyć szczegóły jej stylizacji.