NewsyJacek Braciak zaskoczył Maję Hirsch w jej urodziny. Wideo, jakie nagrał dla byłej partnerki to prawdziwy hit

Jacek Braciak zaskoczył Maję Hirsch w jej urodziny. Wideo, jakie nagrał dla byłej partnerki to prawdziwy hit

Jacek Braciak złożył życzenia Mai Hirsch
Jacek Braciak złożył życzenia Mai Hirsch
Elwira Szczepańska
16.10.2022 20:40

Maja Hirsch to popularna polska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Znana jest m.in. z seriali M jak miłość, Apetyt na życie oraz Bodo. Jednak to BrzydUla sprawiała, że zyskała liczne grono fanów. Wcieliła się w postać charakternej Włoszki – Pauliny Febo, narzeczonej Marka Dobrzańskiego granego przez Filipa Bobka.

Piękna brunetka właśnie świętowała swoje urodziny. Życzenia, jakie złożył jej Jacek Braciak to prawdziwy hit.

Maja Hirsch świętuje 45. urodziny. Życzenia od Jacka Braciaka to prawdziwy hit

Maja Hirsch przez dekadę była w związku z Jackiem Braciakiem. Nie przeszkadzała im 10-letnia różnica wieku ani to, że aktorka o gabarytach modelki jest wyższa o 16 centymetrów. Wspierali się wzajemnie w karierze, unikali bankietów i nie zamęczali Polaków swoimi prywatnymi sprawami. Dzięki temu zyskali opinię jednej z najsympatyczniejszych par show-biznesu.

Gdy aktor związał się z gwiazdą BrzydUli, miał już dzieci z poprzedniego związku – dwie córki. Mężczyzna w rozmowie z dziennikarką magazynu Zwierciadło wyznał:

Jestem ojcem dwóch córek i syna. Dlatego że moja córka okazała się mężczyzną w swojej istocie, w swoim wnętrzu, myśleniu, więc w tej chwili mam syna. Miałem kiedyś córkę Jadwigę, a teraz mam syna Konrada. I tak, myślę, że moje dzieci to ludzie wolni.

Maja i Jacek zakończyli swój związek w kwietniu 2015 roku. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że pozostają w przyjacielskich relacjach:

Tak. Mamy bardzo dobre kontakty, możemy na siebie liczyć. Mam bardzo dobre relacje z Jackiem Braciakiem. Bardzo się lubimy. Tak naprawdę można powiedzieć, że się przyjaźnimy. Wspieramy się w różnych momentach. I myślę, że to jest coś, co sobie bardzo cenię. Jest to bardzo fajne.

Najlepszym dowodem na to są życzenia, które Jacek złożył w dzień jej urodzin. Wszystkim Maja pochwaliła się na Instagramie.

Dziekuje Wszystkim za zyczenia urodzinowe na DM i Jackowi tez ,45 lat -nie w kij ……zaraz zjem tort ,ale nie mam dla Wszystkich,pozdrawiam#urodziny #45 #zyciezaczynasiepo40 #ciąglemłodaipiękna#party #happybirthday #kiss - napisała.

Obserwujący profil Mai pospieszyli z życzeniami. Są także bardzo rozbawienie wideo, którym podzieliła się z internautami.

Jacek Braciak złożył życzenia Mai Hirsch
Jacek Braciak złożył życzenia Mai Hirsch
Jacek Braciak złożył życzenia Mai Hirsch
Jacek Braciak złożył życzenia Mai Hirsch
Maja Hirsch -  10. urodziny "naTemat"
Maja Hirsch - 10. urodziny "naTemat"
scena z: Maja Hirsch, SK:, , fot. AKPA
scena z: Maja Hirsch, SK:, , fot. AKPA
Maja Hirsch
Maja Hirsch
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także