NewsyAle romantycznie! Margaret ze swoim przystojnym chłopakiem komentują plotki o ciąży! [WIDEO]

Ale romantycznie! Margaret ze swoim przystojnym chłopakiem komentują plotki o ciąży! [WIDEO]

Margaret ciąża KaCeZet
Margaret ciąża KaCeZet
Rafał Matuszczak
11.02.2019 18:34

Czy Margaret jest w ciąży? Gwiazda wreszcie odniosła się do krążących od kilku dni plotek, jakoby spodziewała się dziecka. Artystka opublikowała na Instagramie zabawny film z udziałem swojego chłopaka, rapera KaCeZet.

Margaret ma za sobą bardzo pracowity okres. Przez ostatnie tygodnie przygotowywała się do festiwalu Melodifestivalen, którego zwycięzca automatycznie staje się reprezentantem Szwecji na Eurowizji. Polka niestety nie awansowała do finału, jednak zajęła bardzo dobre, piąte miejsce. Warto przy okazji podkreślić, że Margaret wielokrotnie powtarzała, iż nie zależało jej na wygranej, a głównie na promocji nowego utworu za granicą. Efekt osiągnięty – Tempo w kilka godzin po premierze dotarło do drugiego miejsca szwedzkiej listy iTunes, a to z pewnością nie koniec sukcesów.

Kiedy Gosia przygotowywała się do występu w Malmo, jej chłopak, Piotrek Kozieradzki – znany jako KaCeZet, udostępnił w sieci następujący wiersz:

Razem zasadziliśmy ziarnoczekamy na „ten dzień”czemu dziś jesteś w Malmo?coś ci przekazać chcęzasadziliśmy ziarnoczekamy na „ten dzień”ty znowu lecisz w radioja w Wawie ty w Malmöpokaż im tempochociaż wiem, że sama chciałabyś odetchnąć od życia pod presjąludzie nie czują jak może męczyć splendor

Fani i media natychmiast zinterpretowały to jako radosną nowinę  i wniosek był jeden – Margaret jest w ciąży. Domniemania były jednak błędne. Artystka wróciła do Polski, zobaczyła nagłówki artykułów, komentarze fanów i nagrała wyjaśnienie InstaStory. Słychać wyraźnie, że wokalistkę rozśmieszyły ostatnie plotki:

Kochanie, zasadzisz mi ziarno? – pyta Margaret swojego chłopaka, który odpowiada: – Na wiosnę.

W tle słychać dyskretny śmiech. Zobaczcie to zabawne wideo.

  • Margaret i KaCeZet jak Britney Spears i Justin Timberlake
  • Margaret i Kacezet są parą
  • Chłopak Margaret – Kacezet – pokazuje środkowy palec
  • Margaret z chłopakiem wraca od fryzjera
  • Kacezet to chłopak Margaret
  • Występ Margaret do piosenki Tempo w półfinale
  • Margaret przed występem w półfinale Melodifestivalen 2019 (Eurowizja)
  • Czy Margaret ma chłopaka?
[1/8] Margaret i KaCeZet jak Britney Spears i Justin Timberlake
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także