NewsyMagdalena Stępień wspomniała zmarłego synka. Uczciła smutną rocznicę. "Ten dzień jest dla mnie mega trudny"

Magdalena Stępień wspomniała zmarłego synka. Uczciła smutną rocznicę. "Ten dzień jest dla mnie mega trudny"

Magdalena Stępień
Magdalena Stępień
11.01.2024 18:22

Magdalena Stępień jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. W lipcu 2022 roku modelka i jej były już partner Jakub Rzeźniczak musieli zmierzyć się z ogromną tragedią. Ich zaledwie roczny synek Oliwier zmarł z powodu rzadkiego nowotworu wątroby. Magdalena za pośrednictwem mediów społecznościowych wróciła do chwil, kiedy czuwała przy malcu w szpitalu.

Magdalena Stępień pokazała zdjęcia Oliwiera ze szpitala. Wspomina zmarłego synka

Magdalena Stępień wielokrotnie podkreślała, że nadal nie radzi sobie z utratą ukochanego dziecka. W jednej z najnowszych relacji opublikowanych na Instagramie poinformowała, że 11 stycznia 2024 roku mijają dwa lata, odkąd rozpoczęła nierówną walkę o zdrowie chłopca. Przyznała, że szpital stał się wtedy jej drugim domem. Przypomniała także fanom, jak ważne jest badanie nie tylko siebie, ale także swoich pociech.

Dzisiaj mijają dwa lata od dnia, gdy naszym domem stał się oddział onkologiczny. Ten dzień jest dla mnie mega trudny. Nie wrzucam tego, aby się nad sobą rozczulać, ale jako osoba z zasięgami w tym dniu chcę was zachęcić do badań profilaktycznych siebie oraz waszych dzieci — napisała.

Słowa Magdy nie pozostały bez odpowiedzi. Fani modelki podziękowali jej za ważny apel i postanowili wesprzeć w trudnym dla niej dniu.

Magdalena Stępień zaapelowała do fanów. Internauci odpowiedzieli

Post Magdaleny Stępień wywołał reakcję fanów modelki, którzy docenili jej apel w ważnej sprawie, na który zdecydowała się w trudnym dla niej dniu. Otrzymała wiele prywatnych wiadomości, a część z nich pokazała w relacji.

Madziu, dzięki temu postowi umówiłam się na wizytę kontrolną do ginekologa, a zwlekałam ze strachu, bo miałam raka szyjki macicy. Motywujesz (...) Pani Magdo, od czasu wykrycia nowotworu u Oliwierka robię moim dzieciom systematycznie USG brzuszka i badania krwi. Życzę dużo siły — czytamy.

Kto wie, być może Magdalena pomoże komuś uniknąć poważnych problemów zdrowotnych.

Magdalena Stępień
Magdalena Stępień
scena z: Magdalena Stępień, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA
scena z: Magdalena Stępień, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA
Magdalena Stępień
Magdalena Stępień
Syn Magdaleny Stępień ma raka
Syn Magdaleny Stępień ma raka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także