NewsyMagdalena Stępień nie ma własnego mieszkania? Zaskoczyła fanów. "Moje życie jest na walizkach"

Magdalena Stępień nie ma własnego mieszkania? Zaskoczyła fanów. "Moje życie jest na walizkach"

Magdalena Stępień
Magdalena Stępień
03.01.2024 10:26

Magdalena Stępień zyskała popularność dzięki udziałowi w "Top Model" i jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek i influencerek. Uwagę fanów byłej partnerki Jakuba Rzeźniczaka zwrócił fakt, że na Instagramie pozuje w wielu różnych wnętrzach. Jeden z internautów chciał wiedzieć, czy Magdalena w ogóle ma własne mieszkanie. Odpowiedź 29-latki była zaskakująca.

Magdalena Stępień żyje na walizkach. Celebrytka nie ma własnego mieszkania

Polskie gwiazdy chętnie chwalą się w sieci wnętrzami swoich domów i mieszkań. Fotografii w luksusowych wnętrzach nie brakuje także na profilu Magdaleny Stępień. Modelka jednak nieoczekiwanie poinformowała, że nie ma własnego lokum. W odpowiedzi na pytanie jednego z internautów przyznała, że "żyje na walizkach".

To pytanie pojawia się non stop, serio. Nie, nie mam własnego mieszkania! Do wszystkiego trzeba pomału dojść! Moje życie jest obecnie na walizkach ze względu na życie prywatne i zawodowe — wyznała.

Jak więc wygląda codzienne życie celebrytki i w jaki sposób udaje jej się wykonywać zdjęcia w pięknie wyglądających mieszkaniach, jeśli nie ma swojego?

Magdalena Stępień pomieszkuje u znajomych? Zdradziła, że nie ma swojego mieszkania

Magdalena Stępień za pośrednictwem Instagrama zdradziła, że zdjęcia, które mogą podziwiać jej fani, często wykonuje podczas pobytu u znajomych. Dzięki temu może zarabiać, nie posiadając własnego mieszkania ani studia fotograficznego.

Pracować muszę, więc podczas moich odwiedzin w rodzinnych stronach i spotkań z przyjaciółmi mam możliwość nagrań u nich, co nie jest żadną tajemnicą. To tak, jakby ktoś wynajmował studio do nagrań, by tworzyć swój content w social mediach — podsumowała.

Spodziewaliście się, że Magdalena Stępień postawiła na takie rozwiązanie?

Obraz
scena z: Magdalena Stępień, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA
scena z: Magdalena Stępień, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA
Magda Stępień - sesja dla Fashion Magazine
Magda Stępień - sesja dla Fashion Magazine
Magdalena Stępień, fot. AKPA
Magdalena Stępień, fot. AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także