Jedną z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych uczestniczek show była Magda Pyznar, która dołączyła do ekipy w 3. edycji. Bardzo szybko zaaklimatyzowała się w domu imprezowiczów i równie szybko została uznana za pełnoprawną członkinie grupy. Najsilniejsza więź łączyła celebrytkę z Anią "Małą".
Po odejściu z programu, Magda postanowiła zmienić swoje życie. Przestała imprezować, nadużywać alkoholu i stroni od przypadkowego seksu, które nie raz mogliśmy oglądać na wizji. Teraz Pyznar prowadzi bloga, na którym dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami. Dodatkowo jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie również nie brakuje postów, które ukazują potencjał gwiazdy.
Kogo z Warsaw Shore lubicie najbardziej?