Magda po odejściu z DDTVN nie zrezygnowała całkowicie z pracy w telewizji. Nadal prowadziła program W roli głównej, w którym gwiazdy podczas wywiadów uchylają rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. W jesiennej ramówce nie zobaczymy już tego formatu, o czym poinformowała Joanna Górska, dyrektor PR TVN Discovery Polska:
O tym, że program znika z anteny, dziennikarka dowiedziała się za pomocą mediów społecznościowych.
Magda Mołek dostanie nowy program w TVN ?
Magdalena Mołek nie kryła swojego żalu przez fakt, że o całej sytuacji dowiedziała się z sieci. Stacja jednak nie wyklucza dalszej współpracy z dziennikarką. Reporterom Super Expressu udało się uzyskać komentarz stacji w sprawie przyszłości gwiazdy i kolejnych programów z jej udziałem.
Dziennikarka w ostatnim czasie stara się inwestować w siebie i rozwijać autorskie projekty. Ostatnio całą swoją uwagę skupiła na budowaniu i promowaniu kanału You Tube. Prowadzi tam program o nazwie W moim stylu. Myślicie, że Magda ponownie zdecyduje się na współpracę ze stacją TVN.