Ku radości swoich wielbicieli piękna Magda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się z internautami życiem prywatnym. Najczęściej są to piękne zdjęcia jej twarzy oraz fryzury, zdarzają się także fotki całej postaci odzianej w wytworne kreacje. Magda Mołek potrafi także zaskoczyć wklejając swoje zdjęcia bez makijażu. Takie niespodzianki fani dziennikarki lubią najbardziej.
Ostatnio jednak Magda zaszalała w najmniej spodziewanej dziedzinie. Okazało się, że dziennikarka całe swoje życie marzyła o zrobieniu sobie selfie w windzie. Wreszcie spełniło swoją ogromną zachciankę – na profilu blond piękności jest już pierwsze urocze zdjęcie z windy:
Jak na debiut fotka jest niezwykle udana. Nawet szalona fryzura wyszła bardzo naturalnie. Sami zobaczcie jaki rarytas zaserwowała Mołek swoim adoratorom. Prezenterka zadbała również o odpowiedni strój, który w zwykłej windzie prezentuje się bardzo luksusowo. Jest moc!