NewsyMagda Mołek z rozmachem uczciła 44. urodziny! Zaprosiła fanów do swoich 257m². Tylu sekretów jeszcze nie zdradziła

Magda Mołek z rozmachem uczciła 44. urodziny! Zaprosiła fanów do swoich 257m². Tylu sekretów jeszcze nie zdradziła

Magda Mołek
Magda Mołek
Marta Borkowska
30.04.2020 12:20, aktualizacja: 30.04.2020 12:35

Magda Mołek należy do grona najbardziej cenionych dziennikarek w kraju. Swoją pracę w mediach rozpoczęła ponad 20 lat temu. W swojej karierze miała okazję pracować w Canal+, TV Puls oraz TVP. Przez wiele lat była także współprowadzącą Dzień Dobry TVN. Ma także swój autorski program W roli głównej, do którego zaprasza do rozmowy wiele gwiazd cieszących się popularnością. Dziś obchodzi 44. urodziny. Z tej okazji Magda opublikowała na swoim kanale społecznościowym post wraz z niespodzianką dla fanów.

Magda Mołek wraca do Dzień Dobry TVN

W minione wakacje Magda Mołek zniknęła z anteny programu Dzień Dobry TVN. Jej miejsce zajęła Małgorzata Ohme. Wielu fanów poczuło rozczarowanie wynikające z braku ulubionej prezenterki na wizji. Na szczęście dla nich, Magda nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i zapowiedziała, że pojawi się w swoje urodziny w programie.

 Jutro powiem Wam dzień dobry z TVN. Tuż po 9:00 zrobię przegląd prasy w @dziendobrytvn! Czuję, jakby nie było mnie tam już ze 100 lat. À propos lat: spędźcie moje 44. urodziny ze mną! To już jutro. Przygotowałam coś extra! O szczegółach opowiem rano w studiu.

Zachwyceni fani nie mogli doczekać się, kiedy znów ją zobaczą:

  • Czekam pani Madziu. to będzie piękny poranek.
  • Wracaj ! Tęsknimy.
  • Jutro oglądamy!
  • Wreszcie DDTVN z najlepszą dziennikarką.

Urodziny Magdy Mołek. Ile lat skończyła?

Dziś Magda dodała kolejny post na swoim kanale społecznościowym. Tym razem z okazji 44.urodzin. Napisała w nim, że świętuje je w swoim stylu. Wspomniała także o 25 latach pracy, które nie zawsze był kolorowe. W tym okresie zbierała doświadczenia, lekcje, ale także baty. Natomiast jej mama w tym czasie kolekcjonowała nagrania i wycinki z gazet z udziałem córki.

Przez ostatnie 25 lat pracy zbierałam doświadczenia, lekcje i baty a moja mama nagrania i wycinki z gazet.

Magda, jak co roku w urodziny dzwoni do swojej mamy z podziękowaniami, za to, że dała jej życie. Tym razem jednak postanowiła zrobić coś więcej i zdecydowała się na przerobienie archiwalnych materiałów w film. Przy okazji pochwaliła się także swoim nowym kanałem na Youtubie, który nosi wdzięczną nazwę W Moim Stylu. Gwiazda zaprasza widzów do swojego mieszkania, która – jak sama zdradziła – ma aż 257 metrów kwadratowych.

A ponieważ jak wiecie co roku dzwonię do Niej i dziękuję, że dała mi życie, to tym razem postanowiłam jeszcze nie zmarnować jej wysiłków z tym całym archiwizowaniem. Wzięłam to wszystko na montaż i tak powstał film, który właśnie możecie zobaczyć na moim nowootwartym kanale na YouTube’ie „W Moim Stylu” - napisała.

To właśnie tam będzie odkrywać świat i ludzi, którzy według niej wydają się interesujący. Siedząc w wygodnym fotelu, będzie opowiadała o 25 latach swojej kariery.

Będę Wam tam pokazywać świat i ludzi, którzy mnie ciekawią. Siedząc w tym wygodnym fotelu, opowiem 25 lat swojej kariery w mediach.

Niespodziankę, którą przygotowała Magda Mołek, można zobaczyć poniżej:

Młoda Magda Mołek
Młoda Magda Mołek
Młoda Magda Mołek
Młoda Magda Mołek
Obraz
Młoda Magda Mołek
Młoda Magda Mołek
Magda Mołek obchodzi urodziny
Magda Mołek obchodzi urodziny
Młoda Magda Mołek
Młoda Magda Mołek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także