Modelka postawiła na biel - do dresów dobrała srebrne sandały na bardzo wysokiej szpilce. Włosy puściła luźno na ramiona. Trzeba jej przyznać, że wyglądała zjawiskowo. To bardzo odważne połączenie stylów - eleganckiego i sportowego. Modelka jednak wie, jak je zespalać i wychodzi jej to świetnie.
Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentowała. Zobaczcie zbliżenie na obłędne buty!