NewsyMagda Gessler wzięła ŚLUB z Waldemarem Kozerawskim! Długo trzymali to w tajemnicy. Na weselu grała 80-osobowa kapela

Magda Gessler wzięła ŚLUB z Waldemarem Kozerawskim! Długo trzymali to w tajemnicy. Na weselu grała 80‑osobowa kapela

Magda Gessler wzięła ślub
Magda Gessler wzięła ślub
10.01.2023 21:20, aktualizacja: 12.01.2023 12:29

Magda Gessler lata młodości spędziła między innymi na Kubie, w Bułgarii i w Hiszpanii. Często przeprowadzki wynikały z pracy jej taty – Mirosława Ikonowicza, będącego korespondentem Polskiej Agencji Prasowej. Na Półwyspie Iberyjskim prowadziła firmę cateringową, która świadczyła usługi dla hiszpańskiej rodziny królewskiej. Po powrocie do Polski również i tutaj weszła w branżę restauratorską. Jej najpopularniejszym lokalem jest U Fukiera. Ponadto prowadzi program Kuchenne rewolucje na antenie TVN.

Gwiazda jak dotąd dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. W 1982 roku poślubiła niemieckiego dziennikarza Volkharta Müllera. Z ich związku narodził się syn, Tadeusz. Volkhart zmarł w drugiej połowie lat 80. Magda po raz kolejny stanęła na ślubnym kobiercu z Piotrem Gesslerem. Owocem ich związku jest córka Lara Gessler. Relacja Magdy i Piotra zakończyła się rozwodem.

Później restauratorka związała się z Waldemarem Kozerawskim, który na co dzień mieszka w Toronto, gdzie pracuje jako lekarz. Para regularnie się widuje i często rozmawia przez telefon. Niedawno mężczyzna oświadczył się restauratorce, a ta jeszcze w ubiegłym roku opowiedziała o ich wymarzonym ślubie.

Cicho i wśród najpiękniejszej przyrody i najbliższych przyjaciół… Ja chcę z miłością, romantycznie, bardziej w stylu Joao Gilberto, muzyki brazylijskiej, klimaty właśnie Meksyk, tego typu albo polskie Mazury. Ale żeby było pięknie i cudownie, i żeby było raczej skromnie niż na bogato – powiedziała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Jak się okazuje, Magda i Waldemar już zrealizowali swoje marzenie.

Magda Gessler wzięła ślub

69-latka zamieściła wczoraj na Facebooku wspólne ujęcie z Waldkiem.

W sekcji komentarzy fani zaczęli nazywać lekarza mianem "męża" Magdy, przez co jedna z użytkowniczek postanowiła ich uświadomić.

To nie mąż to długoletni przyjaciel – napisała.

Magda, gdy to przeczytała, wyprowadziła internautkę z błędu. Po wielu miesiącach ujawniła, że 25 czerwca wzięła ślub z Waldemarem. Ekumeniczne wesele odbyło się w Krakowie w 2004 roku. Uczestniczyło w nim 180 osób. Na ceremonii wystąpiła orkiestra z 80 góralami.

 Było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym. Śpiewało nam na szczęście 80. górali.

Tym wyznaniem gwiazda mocno zaskoczyła swoich obserwatorów, a po czasie po raz kolejny uchyliła rąbka tajemnicy. Opublikowała w social mediach zdjęcie z ceremonii, na którym widać ją w białej sukni, a jej męża w garniturze tego samego koloru. Wyjaśniła także, jak przebiegała uroczystość i podała jej dokładną datę.

25 czerwca 2004 w białej dorożce przy akompaniamencie 80 śpiewających górali pod Teatrem Starym w Krakowie… dla mnie i Waldka nasz ślub ekumeniczny był najpiękniejszym oświadczeniem uczuć, woli i naszego współistnienia. To było dla nas coś najważniejszego. Media dziś stawiają nas na ślubnym kobiercu i wysyłają gratulacje! Kochani… to było prawie 20 lat temu. Czytajcie uważnie moje wpisy, a wtedy nie będziecie musieli wypuszczać białych gołębi – napisała.

Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować Magdzie! Zdjęcia znajdziecie w galerii.

 • Magda Gessler i Waldemar Kozerawski – Wielkanoc 2019
 • Magda Gessler - ślub z Waldemarem Kozerawskim
 • Magda Gessler, Waldemar Kozerwaski - Bal Fundacji TVN 2022
 • Magda Gessler, Waldemar Kozerwaski - Bal Fundacji TVN 2022
 • Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
 • Magda Gessler i Waldemar Kozerawski urządzili romantyczny wieczór
 • Magda Gessler i Waldemar Kozerawski w Kuchennych rewolucjach
 • Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021
 • Magda Gessler - ślub z Waldemarem Kozerawskim
 • Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
 • Magda Gessler i Waldemar Kozerawski w Kuchennych rewolucjach
 • Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021
[1/12] Magda Gessler i Waldemar Kozerawski – Wielkanoc 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także