NewsyMagda Gessler szczerze o śmierci pierwszego męża: Straciłam wspaniałego, dobrego człowieka

Magda Gessler szczerze o śmierci pierwszego męża: Straciłam wspaniałego, dobrego człowieka

Magda Gessler szczerze o śmierci pierwszego męża: Straciłam wspaniałego, dobrego człowieka
Justyna Witczak
22.08.2014 09:00

Restauratorka po raz pierwszy opowiedziała o tej tragedii.

Magda Gessler po raz pierwszy opowiedziała o związku z Volkhartem Müllerem. Jej pierwszy mąż zmarł na nowotwor skóry. W wywiadzie dla magazynu Grazia restauratorka wyznaje, że ta śmierć determinuje jej dzisiejsze zachowania i decyzje.

Mąż zachorował na nowotwór skóry. Byłam z nim do końca. Zmarł w moich ramionach. Wszystko, co potem się działo i dzieje obecnie w moim życiu, jest wynikiem tej straty. Całe życie uciekałam od tej tragedii, żyłam swoją pasją, rozwijałam ją. Straciłam wspaniałego, dobrego człowieka. Wiedziałam, że to już się więcej w życiu nie wydarzy. Taka miłość, takie dobro, taka wzajemna troska. Kiedy odszedł, chciałam trochę tego dobra oddać innym. Synowi, pracy, światu. Już wtedy zaczęłam dobrze zarabiać, sprzedawałam wiele obrazów. Robiłam też wystroje wnętrz, a z czasem także prywatny catering dla króla Hiszpanii. Im ciężej chorował Volkhart, tym bardziej chciałam pokazać mu, że poradzę sobie w życiu i umiem zarabiać pieniądze - wspomina.

Magda Gessler przyznaje także, że jej obecny związek i miłość wyglądają zupełnie inaczej niż lata temu.

Waldemar, mój obecny mąż, który mieszka w Toronto, też miał kiedyś rodzinę, ma dzieci z poprzedniego związku, o które musi dbać i mieć dla nich czas. Nie jest dla mnie na wyłączność. Jest fantastycznym ojcem i mądrym człowiekiem. Mam jednak świadomość, że już nigdy nie będzie tak, że tylko ja jestem oczkiem w czyjejś głowie. Dostałam jednak tak wiele miłości w życiu, że mam się czym dzielić - zaznacza optymistycznie.

Restauratorka z Volkhartem Müllerem miała dwoje dzieci - syna Tadeusza oraz córkę (zmarła miesiąc po urodzeniu). Potem wyszła za Piotra Gesslera -  owocem tego związku jest córka Lara.

Obecnie Magda Gessler jest w związku z chirurgiem, Waldemarem Kozerawskim. Mimo, że para poznała się ponad 30 lat temu, zaiskrzyło między nimi dopiero po kilkunastu latach znajomości. Zakochani spędzili ostatnio ze sobą wakacje w Kanadzie (zobacz: Magda Gessler na motorówce wodnej. Restauratorka szaleje na kanadyjskim jeziorze[wideo]).

Magda Gessler, Waldemar Kozerawski
Fotografia: AKPA
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski Fotografia: AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także