NewsyMagda Gessler pokazała zdjęcie z czasu ciąży, a fani nie wierzą własnym oczom. Niemal identyczne ma Meghan Markle

Magda Gessler pokazała zdjęcie z czasu ciąży, a fani nie wierzą własnym oczom. Niemal identyczne ma Meghan Markle

Magda Gessler, Meghan Markle
Magda Gessler, Meghan Markle
Elwira Szczepańska

18.05.2021 18:40, aktual.: 18.05.2021 20:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler swoją charyzmą i nieszablonową osobowością zachwyciła wielu Polaków. Energią mogłaby podzielić się w kilkoma osobami, a i tak nie zabrakłoby jej do wielu projektów, które realizuje gwiazda. Podróżuje po Polsce i prowadzi metamorfozy lokali gastronomicznych oraz serwowanych przez nie posiłków, robi to stanowczo i zazwyczaj skutecznie, a jej Kuchenne rewolucje cieszą się ogromną widownią.

Magda Gessler niedawno doświadczyła również niemałej rewolucji w życiu osobistym. W październiku została babcią Neny. Jej córka Lara Gessler urodziła pierwsze dziecko.

Jakby tego było mało, Magda postanowiła odkryć swoje sekrety w biografii. Z pomocą Dominika Linowskiego stworzyła książkę o swoim życiu, w której zdradziła nieznane dotąd fakty.

Gessler, w ramach promocji publikacji, pokazała już między innymi zdjęcia ze swojego ślubu, którym zachwyciła fanów. We wtorek pokazała kolejne. Sielanka, którą się podzieliła, nie zapowiadała zbliżającej się tragedii.

Magda Gessler w ciąży pozuje na łące

Magda Gessler, żeby zachęcić fanów do zakupu autobiografii, od czasu do czasu publikuje zdjęcia z przeszłości. Tym raz pokazała sielankowy obrazek z łąk Portugalii. Pozuje na nim z malutkim Tadeuszem. Ona sama, z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem odpoczywa na trawie. To czas, kiedy była w drugiej ciąży.

druga ciaza ,.z Anną Wandą.. portugalia ,,na łąkach razem z @tadeusz_muller - napisała.

Internauci są rozczuleni pięknym wspomnieniem.

 • Widać, że to cudowne chwile.
 • Piękne.
 • Rozczulające!
 • Moemnty, których nikt nie odnwierze.
 • Cudownie - piszą fani.

Niektórzy zwrócili uwagę na podobieństwo kadru do zdjęcia z okresu drugiej ciąży Meghan Markle, która pozowała również na łące, w swoim ogrodzie. Księżna Susseuxu także miała na sobie białą kreację.

Wielbiciele Gessler znają tragiczną historię Magdy. W jednym z wywiadów zwierzyła się, że przed laty straciła dziecko. Podczas oczekiwania na narodziny córki pojawiły się komplikacje i w szóstym miesiącu ciąży przyszła mama trafiła do szpitala. Tam przedwcześnie na świat przyszła Anna Wanda.

Zaczęło się ratowanie dziecka. Kobiecie w takiej sytuacji grozi zakażenie i śmierć. O życie dziecka cały czas toczyła się walka. Codziennie czułam jak się rusza, jak się tuli we mnie. Umierałam ze strachu. Myślałam, że osierocę rocznego Tadeusza.

Dziewczynka przeżyła zaledwie dwa tygodnie. W tym samym roku zmarł mąż Magdy Gessler.

 • Magda Gessler w drugiej ciąży
 • Meghan Markle w drugiej ciąży!
 • Magda Gessler - ślub
 • Magda Gessler w latach 90.
 • Magda Gessler pokazała tatę
 • Magda Gessler podarła swoje stare zdjęcie
 • Magda Gessler jest jedną z najbardziej kolorowych osobowości TVN
[1/7] Magda Gessler w drugiej ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także