NewsyMagda Femme ujawniła powody rozwodu z Michałem Wiśniewskim. Co poszło nie tak?

Magda Femme ujawniła powody rozwodu z Michałem Wiśniewskim. Co poszło nie tak?

Magda Femme i Michał Wiśniewski
Magda Femme i Michał Wiśniewski
Tila Nowak
13.03.2019 06:00, aktualizacja: 13.03.2019 09:19

Michał Wiśniewski bierze kolejny rozwód. Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała, że jej mąż złożył papiery rozwodowe. Wcześniej wokalista związany był między innymi z Mandaryną czy Magdą Femme, która udzieliła szokującego wywiadu na temat kulis ich małżeństwa. W odpowiedzi oskarżył ją o bycie lesbijką. Co mówiła po rozstaniu z liderem Ich Troje? 

Kolejne małżeństwo Michała Wiśniewskiego właśnie dobiegło końca. Dominika Tajner-Wiśniewska we wtorek, 12 marca, poinformowała fanów, że jej mąż złożył pozew o rozwód. Nie jest to jego pierwsze rozstanie – wcześniej rozwiódł się również z Martą WiśniewskąMandaryną, a także z Anną Świątczak i Magdą Femme. Pierwsza żona wokalisty po rozstaniu udzieliła szokującego wywiadu dla magazynu Viva!, w którym wyjawiła zaskakujące kulisy swojego małżeństwa z kontrowersyjnym muzykiem.

Jak zdradziła podczas rozmowy, Wiśniewski kompletnie ją sobie podporządkował:

Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy. Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał – tak świetny biznesmen – na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje, że nigdy na przykład nie przeżyję z nim romantycznego wieczoru na spacerze, że nie będę mogła wziąć go na ulicy za rękę, pójść do parku, popatrzeć na zachód słońca. Że to wszystko, co mają zwykłe dziewczyny mnie ominie – mówiła.

Okazało się również, że jej "odejście" z zespołu Ich Troje zostało wymuszone przez Michała:

Postawił mi warunek, że albo będę z nim, albo mnie wyrzuci na bruk. Miałam więc nadal cierpieć po cichu. Po sześciu latach ciężkiej pracy – mojej i rodziców. Na początku przecież nic nie mieliśmy. Moi rodzice sprzedali akcje, mieszkanie, wszystkie pieniądze jakie mieli, włożyli w nasz zespół. I ja nagle mam zostać wyrzucona. Chyba, że zostanę z nim i nie będę się buntować – zdradziła.

W odpowiedzi na wywiad Magdy, Michał oskarżył ją o bycie lesbijką i romans z jej ówczesną menadżerką:

Podobno odeszła od kochanki, Ani Komornickiej (byłej żony Zbyszka Zamachowskiego), z którą ma córkę z probówki (oby jej się, szanuję, nie czyta jeszcze, więc pozwalam sobie na komentarz, piękna dziewczynka, nie wiadomo kogo) i jest z niejakim raperem, Synem Prezydenta. Nie mam pretensji o to, że przez 10 lat była z kobietą, nawet żal mi Ani K. 10 straconych jej lat i 5 moich mówi wszystko... Gdzie wiatr wieje, tam się Femmowa podkłada, a nuż zawieje w jej stronę? – napisał na Facebooku.

Myślicie, że po rozstaniu z Dominiką na jaw również wyjdą fakty z jej życia intymnego?

  • Michał Wiśniewski w czerwonych włosach
  • Michał Wiśniewski – Telekamery 2011
  • Michał Wiśniewski w swoim domu w Magdalence
  • Magda Femme i Michał Wiśniewski
  • Magda Femme i Michał Wiśniewski
  • Magda Femme i Michał Wiśniewski
  • Magda Femme i Michał Wiśniewski
  • Magda Femme i Michał Wiśniewski
  • Magda Femme i Michał Wiśniewski
  • Magda Femme i Michał Wiśniewski
[1/10] Michał Wiśniewski w czerwonych włosach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także