NewsyMaffashion pokazała nowe zdjęcia, a cała uwaga fanów skupiła się na jej brzucha. Jest jakby zaokrąglony

Maffashion pokazała nowe zdjęcia, a cała uwaga fanów skupiła się na jej brzucha. Jest jakby zaokrąglony

Maffashion
Maffashion
Adam Streb
24.05.2020 23:00, aktualizacja: 25.05.2020 00:30

32-letnia Julia Kuczyńska, bo tak brzmi jej prawdziwe nazwisko, od lat pracowała na to, żeby znaleźć się na szafiarskim szczycie, jakim jest miano najmodniejszej z najmodniejszych. Czy się udało? Nie nam to oceniać. Oprócz rozwijania swojej kariery Maffashion próbowała sobie także ułożyć życie prywatne.

Jednym z kandydatów do wspólnej drogi przez życie był Czarek Jóźwik, współzałożyciel kanału Abrstachuje TV. Wydawało się, że są doskonale dobrani. Łączyło ich poczucie humoru, wspólne podróże, święta. Wszystko to widać było w mediach społecznościowych. Jakieś plotki o niesnaskach były przez nich szybko dementowane. I oto pod koniec października 2019 para ogłosiła, że po czterech lata się rozstaje.

Ledwo minął szok, a u boku Maff pojawił się ON! – cały na biało, czyli Sebastian Fabijański. Maffashion i aktor długo unikali odpowiedzi, czy są razem. Wszystko się potwierdziło, kiedy pojechali razem do Łodzi pod koniec listopada na premierę najnowszego filmu Romana Polańskiego. Julka i Sebastian wprawdzie przy fotoreporterach nie trzymali się za ręce, ale jednak byli bardzo blisko siebie, a potem usiedli razem i byli bardzo zagadani. Potem wszystko potwierdził sam Fabijański w rozmowie z naszą reporterką.

Tak, jesteśmy razem – powiedział do kamery.

Maffashion z zaokrąglonym brzuszkiem

Minęło kilka miesięcy i oto gruchnęła wiadomość, że Maffashion jest w ciąży! Para została przyłapana w specjalistycznej klinice ginekologicznej, która ma prowadzić ciążę influencerki. A potrzebuje ona rzeczywiście specjalistów, gdyż cierpi na Hashimoto, chorobę tarczycy.

Do tej pory Julia Kuczyńska nie potwierdziła plotek o swoim szczególnym stanie, ale wszystko wskazuje na to, że nie tylko spodziewa się dziecka, ale też nie może już utrzymać tego w tajemnicy. Właśnie zaprezentowała się w sukience podkreślającej jej zaokrąglone kształty. Jej zdjęcia z Instagrama wyraźnie pokazują zaokrąglony brzuszek.

Pytasz, o czym marzę? Chciałabym mieć dzieci. I to nie jedno! Rodzinę. I żeby wszystkie moje projekty, nad którymi pracuję, się ziściły! – mówiła kilka lat temu w Vivie.

Wiele wskazuje na to, że Maff właśnie poczyniła kolejny krok w spełnianiu swoich marzeń.

Maffashion w ciąży?
Maffashion w ciąży?
Maffashion w ciąży?
Maffashion w ciąży?
Maffashion
Maffashion
Maffashion i Sebastian Fabijański palą IQOS-y
Maffashion i Sebastian Fabijański palą IQOS-y
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także