NewsySyn Angeliny Jolie już pożałował nowej szkoły! Niepokojące doniesienia z Korei trafiły do mediów

Syn Angeliny Jolie już pożałował nowej szkoły! Niepokojące doniesienia z Korei trafiły do mediów

Angelina Jolie, syn Maddox Jolie-Pitt
Angelina Jolie, syn Maddox Jolie-Pitt
Marta P.
19.09.2019 05:00

Maddox Jolie-Pitt, jest najstarszym adoptowanym dzieckiem pary aktorskiej Angelina Jolie - Brad Pitt. Obecnie cała rodzina przeżywa trudne chwile w związku z jego wyjazdem na studia do Korei Południowej.

Maddox Jolie-Pitt – jaką wybrał szkołę?

Syn Pitta i Jolie wybrał szkołę położoną tysiące kilometrów od jego domu, rodziców i rodzeństwa. Poszedł na studia na Uniwersytet Yonsei, z siedzibą w Korei Południowej, który może poszczycić się bogatą historią, jakością i edukacją na światowym poziomie.

Angelina Jolie z synem Maddoxem na studiach
Angelina Jolie z synem Maddoxem na studiach

Szkoła zobowiązuje się do wypełniania swojej odpowiedzialności za wkład w społeczeństwo, ma bardzo nowoczesną wizję edukacji, ale w połączeniu z chlubnymi tradycjami. Stawia na innowacyjność. Ma świetnie opinie na całym świecie. Ale podobnie jak inne uczelnie w ostatnich czasach, także ma własne problemy związane z młodymi ludźmi, którzy przybywają po edukację. Wśród nich znajdują się doniesienia o powszechnym stosowaniu narkotyków na uniwersytecie, na którym obecnie studiuje syn Jolie i Pitta.

Narkotyki na uczelni Maddoxa?

Jak podaje Radar Online, źródło z uniwersytetu twierdziło, że niektórzy studenci zażywają tam narkotyki. Podobno używają zaszyfrowanych aplikacji do przesyłania wiadomości, aby zdobyć nielegalne substancje, w tym: marihuanę, LSD, ecstasy i kokainę, od sprzedawców internetowych.

W dalszej części magazynu informowano o twierdzeniu źródła, że ​​niektórzy mieli problemy z uzależnieniami od komputera, picia i palenia. Źródło twierdziło, że słyszało ludzi biorących substancje psychotropowe, ale na szczególną uwagę zasługuje fakt, że informator serwisu nigdy nie widział, aby faktycznie z nich korzystali.

Doniesiono również, że syn Pitta i Jolie jest traktowany tak samo jak inni. Maddox podobno przebywa w tym samym akademiku, co inni i je to samo, co jego koledzy.

Maddox już żałuje, że poszedł do tej szkoły. Nie tak wyobrażał ją sobie – czytamy na łamach dodatku do magazynu "OK!", "Gossip & The Stars".

Czy Angelina Joli boi się o syna?

​​Jolie pojechała z Maddoxem do Korei Południowej i osobiście odwiozła go do Yonsei. Zawsze była dumna z tego, kim stały się jej dzieci. Wśród tych wszystkich problemów i plotek związanych z wyzwaniami, przed którymi prawdopodobnie stanie jej syn, aktorka jest podobno pewna, że ​​jej syn będzie podtrzymywał wartości, których nauczył się, dorastając i świetnie sobie poradzi.

Niepokój o Maddoxa, w obliczu tych wszystkich informacji, zdaje się być mocno na wyrost. Młody człowiek swoją szkołę wybrał nieprzypadkowo i nie sądzimy, że łatwo z niej zrezygnuje.

  • Maddox Jolie-Pitt na uniwersytecie w Korei
  • Angelina Jolie z synem Maddoxem
  • Maddox Joli-Pitt na Luwrze
  • Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu "Najpierw zabili mojego ojca"
  • Angelina Jolie i jej syn Maddox Jolie-Pitt odwiedzili Uniwersytet Yonsei
  • Angelina Jolie i jej syn Maddox Jolie-Pitt odwiedzili Uniwersytet Yonsei
  • Maddox Jolie-Pitt na uniwersytecie w Korei
[1/7] Maddox Jolie-Pitt na uniwersytecie w Korei
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także