Wiele wskazuje na to, że Zawadzki znalazł już nową miłość. Nasza czytelniczka spotkała Macieja na kolacji z Tolą Szlagowską. Para w szampańskim nastroju odwiedziła popularną warszawską restaurację Mateusza Gesslera. Długo rozmawiali spoglądając sobie w oczy i popijając białe wino.
Czy jesteśmy świadkami narodzin nowego związku w show-biznesie? A może spotkanie Toli i Macieja było czysto koleżeńskie? W końcu Szlagowska rzadko pojawia się w Polsce. Od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracuje nad solową płytą. Wizyta w Warszawie była doskonałą okazją do nadrobienia zaległości chociażby w temacie rozstania Macieja i Marty, z którą do niedawna Tola utrzymywała bardzo bliskie relacje.