ExclusiveMaciej Zakościelny o zmianie swojego wizerunku: "ludzie na ulicy mnie nie poznają" [wideo]

Maciej Zakościelny o zmianie swojego wizerunku: "ludzie na ulicy mnie nie poznają" [wideo]

Maciej Zakościelny o zmianie wizerunku
Maciej Zakościelny o zmianie wizerunku
Natalia Brzostowska
27.09.2015 11:13

Maciej Zakościelny promuje swój najnowszy projekt. Aktor zagrał w filmie 7 rzeczy, których nie wiesz o facetach. Na planie współpracował między innymi z Mikołajem Roznerskim i z Alicją Bachledą-Curuś. Zakościelny wciela się w rolę Kordiana – kompozytora i aranżera muzycznego, w zamyśle ma być atrakcyjny, pewny siebie i zamożny.

W związku z nową rolą Zakościelny zmienił swój wizerunek. Pierwszy raz w tak diametralnych zmianach zobaczyliśmy go na imprezie zorganizowanej w ramach Festiwalu Filmowego w Gdyni. Uwagę zwracał jego, jeszcze wtedy delikatny, zarost przeplatany siwizną. Aktualnie aktor posiada okazałą gęstą brodę, która nadaje mu męskości. Joanna Opozda przyrównała go nawet do drwala.

Nasza reporterka postanowiła zapytać Maciej Zakościelnego o to, jak na jego metamorfozę zareagowała jego aktualna partnerka i co sam sądzi o swoim nowym wizerunku:

Nie ma wiele do powiedzenia, po prostu jest to moja praca i zmieniam wizerunek nie dlatego, że tak mi się podoba, tylko dlatego, że chce, żeby postać była wiarygodna. (...) To jest fantastyczne, że ludzie na ulicy mnie nie poznają teraz. (...)

Zobaczcie cały materiał. A wam jak się podoba Maciej Zakościelny w takiej wersji?

Maciej Zakościelny jest zakochany
Maciej Zakościelny jest zakochany
Maciej Zakościelny z brodą na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni
Maciej Zakościelny z brodą na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także