ExclusiveMaciej Zakościelny o problemach Antka Królikowskiego: "Coś do mnie dochodziło". Przekazał mu wiadomość za pośrednictwem naszej kamery

Maciej Zakościelny o problemach Antka Królikowskiego: "Coś do mnie dochodziło". Przekazał mu wiadomość za pośrednictwem naszej kamery

Maciej Zakościelny
Maciej Zakościelny

20.05.2022 16:00, aktual.: 20.05.2022 17:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W życiu Antka Królikowskiego w ostatnim czasie nie działo się zbyt dobrze. Aktor w zeszłym roku poślubił Joannę Opozdę, ale ich szczęście nie trwało zbyt długo. Małżonkowie oczekiwali na narodziny pierwszego dziecka, ale tuż przed jego narodzinami rozstali się. Portal Pudelek tuż po tym, jak ich synek Vincent przyszedł na świat, poinformował o tym, że w życiu aktora pojawiła się inna kobieta.

Nie był to jednak jedyny skandal w ostatnim czasie. Po rozstaniu z żoną wpadł na pomysł zorganizowania gali MMA. Promował ją walką, w której miały zmierzyć się sobowtóry Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Jego pomysł w obliczu toczącej się w Ukrainie wojny, wywołał ogromne kontrowersje i krytykę. Po całym zamieszaniu z tym związanym zdecydował się on przeprosić fanów, po czym zniknął z social mediów i show-biznesu.

Maciej Zakościelny o problemach Antka Królikowskiego

Antek Królikowski pomimo tego, że za galę MMA został bezlitośnie skrytykowany przez wiele gwiazd show-biznesu, nadal może liczyć na wsparcie prawdziwych przyjaciół. Jednym z nich jest Maciej Zakościelny, którego poznał przy okazji wspólnej pracy na planie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Maciek opowiedział, jakie relacje łączą go z kolegą po fachu:

Muszę do niego zadzwonić. Mamy kontakt. Od Diagnozy, Dywizjonu 303, w którym Antek pięknie zagrał i bardzo mi pomógł swoją obecnością, swoim warsztatem, tą umiejętnością tylko jemu znaną i bycia fajnym partnerem, to bardzo się polubiliśmy. Nie wiem, co dokładnie się dzieje w jego życiu. On wie, że może na mnie liczyć, zawsze. Prawda, Antek?

Jak ocenia to, co teraz dzieje się z Antkiem? Przyznał, że według niego, to bardzo dobry człowiek, na którego można liczyć.

Coś do mnie dochodziło, ale ja szczerze mówiąc nie wnikam w to. Nie wiem jakie były jego intencje, myślę, że tylko dobre i pozytywne, bo to jest wspaniały kolega i człowiek. Jeżeli jest na niego nagonka, to myślę, że temu człowiekowi trzeba wybaczyć różne rzeczy, bo to jest fajny gość. Taki człowiek, na którego można liczyć. Dobrze wychowany – wciąż młody człowiek, fajny kolega. Myślę, że rodzinnie też nie ma mu nikt nic do zarzucenia, to jest fajny brat, syn i wujek, i tata.

Aktor odniósł się też do całej nagonki na swojego przyjaciela. Wyznał, że jemu też zdarzało się popełniać błędy.

Uważam, że jeżeli chodzi o prywatne jego rzeczy, to są prywatne jego rzeczy. Wiadomo, że ludzie się interesują. Może będzie miał kiedyś okazję swoją postawą i tym wszystkim, co jest w nim, dać się poznać jeszcze bardziej. Wszyscy wiemy, że jest naprawdę fajnym, równym gościem. Każdy z nas popełnia błędy i ma jakieś wpadki w życiu. Ja też miałem i pewnie jeszcze nie raz będę miał. Więc na spokojnie. Luzujmy się wszyscy.

Całość rozmowy w materiale wideo.

scena z: Antoni Królikowski, fot. Telus/AKPA
scena z: Antoni Królikowski, fot. Telus/AKPA
Maciej Zakościelny pod studiem DDTVN | fot. AKPA
Maciej Zakościelny pod studiem DDTVN | fot. AKPA
Maciej Zakościelny, Antoni Królikowski, Piotr Adamczyk
Maciej Zakościelny, Antoni Królikowski, Piotr Adamczyk
Antek Królikowski z sobowtórami na gali Royal Division
Antek Królikowski z sobowtórami na gali Royal Division
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także