NewsyTo się nazywa sukces! Maciej Musiał wśród 30 najbardziej wpływowych gwiazd w Europie według międzynarodowej edycji Forbesa!

To się nazywa sukces! Maciej Musiał wśród 30 najbardziej wpływowych gwiazd w Europie według międzynarodowej edycji Forbesa!

Maciej Musiał w rankingu Forbes
Maciej Musiał w rankingu Forbes
Elwira Szczepańska
12.02.2019 15:00, aktualizacja: 12.02.2019 15:25

Maciej Musiał odniósł niesamowity sukces. W wieku 24 lat znalazł się wśród 30 najbardziej wpływowych aktorów z Europy przed 30-stką. Uwzględniono go w prestiżowym rankingu międzynarodowego Forbesa. Kto jeszcze znalazł się na liście?

Macieja Musiała nie trzeba przedstawiać żadnemu Polakowi i żadnej Polce. Aktor zaczynał swoją karierę od roli przebojowego Tomka Boskiego rodzince.pl, ale dawno przerósł już telewizyjny sitcom. Występował w programach rozrywkowych jako prowadzący, a niedawno zaliczył swój pierwszy wielki debiut - zagrał w serialu 1983 wyprodukowanym przez Netflix. Rola w produkcji powstającej pod skrzydłami ogromnej marki zapewniła mu nie tylko bilet do międzynarodowej sławy, ale również uznanie na rynku. Dowody? Aktor właśnie trafił na listę 30. najbardziej wpływowych młodych aktorów w Europie.

Prestiżowy ranking międzynarodowego Forbesa uplasował Musiała wśród takich nazwisk jak Lily James, znana między innymi z najnowszej wersji disneyowskiego KopciuszkaDaniel Radcliffe, któremu sławę przyniosła rola Harry'ego Pottera w ogólnoświatowym hicie na podstawie książek J.K. RowlingToma Hollanda, który w wieku 22 lat stał się najpopularniejszą gwiazdą filmów Marvela... Na liście znajduje się również Joe Alwyn, ukochany Taylor Swift, który zagrał w nagradzanej Faworycie.

Trzeba przyznać, że taki ranking to nie w kaszę dmuchał. Maciej pnie się do góry jak błyskawica.

Myślicie, że zrobi karierę w Hollywood?

  • Maciej Musiał pokazał się ze swoją piękną mamą
  • Dziewczyna Macieja Musiała. Zdjęcia
  • Maciej Musiał umawia się z Martą Ziębakowską?
  • Maciej Musiał - Akcja Żonkile - 74 rocznica powstania w getcie warszawskim
  • Maciej Musiał w rankingu Forbes
  • Maciej Musiał w rankingu Forbes
  • Maciej Musiał - okładka Elle Man
  • Maciej Musiał - okładka Elle Man
  • Maciej Musiał  - premiera serialu 1983
[1/9] Maciej Musiał pokazał się ze swoją piękną mamą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także