NewsyMaciej Musiał pokazał ojca: "Urodzinowy tata, mój przystojniacha". Podobni?

Maciej Musiał pokazał ojca: "Urodzinowy tata, mój przystojniacha". Podobni?

Maciej Musiał
Maciej Musiał
07.06.2023 23:40

Maciej Musiał to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Gwiazdor dał się poznać dzięki serialowi Rodzinka.pl. Zagrał także w hicie Netflixa, Wiedźmin. Ostatnio aktor przechodzi ciężki czas, w związku z zarzutem reklamowania alkoholu, jaki trafił do prokuratury.

Ojciec Macieja Musiała

Niewiele osób wie o tym, że ojciec Macieja Musiała, również jest aktorem.W 1982 roku zdał w Warszawie egzamin eksternistyczny dla aktorów dramatu. Zagrał wiele ról. Zawodowo związany był z kilkoma teatrami, między innymi: Teatrem Rozmaitości w Warszawie, Teatrem Płockim, Teatrem Nowym w Łodzi. Występował także w Teatrze Telewizji.

Co ciekawe, Andrzej Musiał zagrał w polskiej adaptacji Wiedźmina. Poza tym był odtwórcą wielu ról w filmach i serialach, takich jak Różyczka, Sęp, Prawo Agaty, Rodzinka.pl i M jak Miłość. Ostatnio można było go oglądać w serialu Usta, usta.

Maciej Musiał świętuje razem z ojcem

To piękne, gdy dorosłe dzieci mają nadal dobry kontakt ze swoimi rodzicami i chcą z nimi spędzać czas. Maciej Musiał ma bardzo dobre relacje ze swoim tatą, czego dowodem jest jego dzisiejsza relacja na Instagramie. Aktor pokazał, jak spędza czas z ojcem w szczególnym dla niego dniu.

Okazuje się, że Musiał senior obchodzi dziś 68. urodziny! Z tej okazji obydwaj panowie wybrali się na obiad. Na zdjęciu widać piękne wnętrze restauracji, a także elegancko podane potrawy i kieliszek z winem. Mamy nadzieję, że był to szampan, ponieważ taka okazja zasługuje na toast najlepszym trunkiem!

Andrzej Musiał
Andrzej Musiał

Trzeba przyznać, że ojciec Macieja Musiała nie wygląda na swój wiek. Nadal ma zawadiacki uśmiech. W dniu swoich urodzin założył koszulkę z białym nadrukiem i sportową kurtkę. Jego syn także postawił na swobodną elegancję. Widać, że obydwaj dobrze się czują w swoim towarzystwie.

Dołączamy się do najlepszych życzeń.

Maciej Musiał z ojcem fot. KAPiF
Maciej Musiał z ojcem fot. KAPiF
Andrzej Musiał
Andrzej Musiał
Maciej Musiał
Maciej Musiał
Maciej Musiał z ojcem fot. KAPiF
Maciej Musiał z ojcem fot. KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także