NewsyMaciej Kurzajewski o macierzyństwie po 40. Kasia Cichopek od razu zareagowała. Piękne sceny w "Pnś"

Maciej Kurzajewski o macierzyństwie po 40. Kasia Cichopek od razu zareagowała. Piękne sceny w "Pnś"

Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski
Krystyna Miśkiewicz
09.06.2023 09:00, aktualizacja: 09.06.2023 09:17

Maciej Kurzajewski od lat związany jest z Telewizją Polską. Dziennikarz świetnie odnajduje się komentując sportowe wydarzenia, ale przede wszystkim zaskarbił sobie sympatie widzów jako jeden z prowadzących Pytanie na śniadanie. Tam pojawia się u boku Kasi Cichopek. W zeszłym roku gospodarze porannego pasma potwierdzili oficjalnie, że się spotykają. Teraz wiadomo, że planują wspólną przyszłość. Są już po zaręczynach, a teraz są w trakcie remontu domu, w którym mają zamieszkać całą rodziną.

Tutaj dużo pomysłów jak finalnie będzie wyglądało to miejsce mają i Kasia i architekt, z którym Kasia miała przyjemność pracować przy okazji programu aranżacyjnego, takich metamorfoz TVP Kobieta. Daje nam to ogromną radość już na etapie koncepcji i tego, co później będziemy przeżywać. Wszyscy wiemy, że remont to nie jest łatwy czas. Ale widzimy cel i to jest bardzo ważne. Ja uważam, że w życiu w ogóle warto mieć cel i wtedy łatwiej jest do tego celu dochodzić, Ma się wtedy w sobie większą determinację.

Maciej i Kasia być może już niedługo zamieszkają w nowym domu, ponieważ prace remontowe idą pełną parą.

Maciej Kurzajewski o późnym macierzyństwie

Maciej Kurzajewski i |Kasia Cichopek stanowią świetny duet w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Wspólnie od ponad trzech lat prowadzą Pytanie na śniadanie. Poruszają na antenie różne tematy, a w minioną środę w śniadaniówce rozmawiano o późnym macierzyństwie. Dziennikarz przyznał, że jest wielkim zwolennikiem powiększania rodziny, a starsi rodzice  mogą dać dzieciom ogrom doświadczenia.

Dyskusja chyba jest bezcelowa w ogóle, to raczej uświadamianie, mówienie o tym ogólnie, pokazywanie takich przykładów, pokazywanie też radości, którą czerpią i rodzice, ale też ile to może znaczyć dla dziecka, doświadczenie rodziców, również to życiowe, jeśli nie przede wszystkim życiowe. Myślę, że powinniśmy promować i pokazywać, że macierzyństwo po czterdzieste jest naprawdę czymś pięknym - mówił w programie.

Kasia Cichopek zdecydowanie była dumna z wypowiedzi swojego partnera i patrzyła na niego z zachwytem. Można po tym wnioskować, że również nie ma nic przeciwko późnemu macierzyństwu. Przypomnijmy, że zarówno Kasia ma dzieci z poprzedniego małżeństwa: 14-letniego Adama i 9-letnią Helenkę, a także Maciej jest ojcem: 25-letniego Franciszka i 17-letniego Juliana. Temat rodzicielstwa nie jest im więc obcy.

Maciej Kurzajewski podłączony do symulatora bóli porodowych
Maciej Kurzajewski podłączony do symulatora bóli porodowych
Maciej Kurzajewski z synem Franciszkiem i wnuczką
Maciej Kurzajewski z synem Franciszkiem i wnuczką
Maciej Kurzajewski z synami
Maciej Kurzajewski z synami
Maciej Kurzajewski z synem
Maciej Kurzajewski z synem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także