NewsyMaciej Dowbor odchodzi z Polsatu. Tak żegnają go inne gwiazdy

Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu. Tak żegnają go inne gwiazdy

Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu
Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu
Źródło zdjęć: © Instagram

12.06.2024 22:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Dowbor zaskoczył wyznaniem, że po 20 latach kończy pracę w Polsacie. Nie wszyscy wierzą, że to prawda. Gwiazdy z różnych stacji komentują jego decyzję.

Maciej Dowbor od niemal 20 lat związany był z Telewizją Polsat. Właśnie przekazał informację, że zrezygnował z pracy. Prezenter ma zamiar udać się na wakacje z rodziną. Nie zdradził swoich dalszych planów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu

Dziennikarz zamieścił szokującą informację w swoich mediach społecznościowych.

Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój "związek" z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych.

Maciej Dowbor przekazał, że nie jest to kwestia konfliktu, a raczej wypalenia. Prezenter nie zdradził, czy ma na oku nową posadę, stwierdził jedynie, że teraz nadszedł czas na odpoczynek z rodziną.

Na razie robię sobie przerwę. A co będzie dalej?! Czas pokaże! Póki co chce celebrować wakacje z moją rodziną, po raz pierwszy od wielu lat nie na planie!

W tym postanowieniu wspiera męża Joanna Koroniewska.

Kochanie. Pamiętaj. Jestem z Tobą. Wspieram Cię w każdej Twojej decyzji. Zawsze!

Gwiazdy komentują decyzję Macieja Dowbora

Pod wpisem Dowbora zaroiło się od komentarzy. Fani dziękują mu za pracę i życzą powodzenia na nowym etapie kariery. Post komentują także inni dziennikarze.

  • Tyle razy mnie "wrabiałeś" z wzajemnością, iż myślę, że to jest jakiś Twój kolejny, "prank"! Jeśli nie… łzy mi popłyną… całe morze łez, mimo, że nie jesteśmy już duetem gospodarzy naszego ukochanego programu! (...) Dziękuję Ci za 10 lat Wielkiej Przygody! Płyń swobodnie i się rozwijaj! I bądź zadowolony! I myśl o sobie jak najlepiej! Bardzo serdecznie "kopię Cię w tyłek"!Na szczęście! Twoje szczęście! Twój Gąs - napisał Piotr Gąsowski.
  • Maćku, powodzenia we wszystkim, co sobie zaplanujesz - przekazała Beata Tadla.
  • Maćku! Dziękujemy za Twój profesjonalizm i za to, że mogliśmy wspólnie z Tobą niejednokrotnie spotykać się na scenach polsatowskich produkcji!!! Byłeś i nadal jesteś The Best! - wyznali Golec uOrkiestra.
  • Powodzenia - życzy Jarek Bieniuk.
  • Praca z Tobą to była przyjemność i czysta profeska! Dzięki i trzymam kciuki Maciek - napisała Maria Tyszkiewicz.
  • Szanuję - przekazała Agnieszka Woźniak-Starak.


Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także