M jak miłość, odc. 1215: Marek Mostowiak kontra Bogusz
W "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankowski) wyrządzili wielką krzywdę swojemu rówieśnikowi, a jego ojciec zemści się na całej rodzinie Mostowiaków! Marek (Kacper Kuszewski) pozbędzie się Bogusza (Wojciech Asiński)?
W "M jak miłość" mały Bartek, który padł ofiarą internetowego hejtu będzie w depresji. U chłopca dojdzie nawet do myśli samobójczych. Gdy kolega Antka i Mateusza wróci ze szpitala do domu, Ewa (Dominika Kluźniak) postanawia go odwiedzić. Wtedy dochodzi do awantury, a żona Mostowiaka zostaje wypchnięta z posesji siłą! W 1215 odcinku "M jak miłość" Mostowiak odkrywa też, że ktoś niszczy towar z jego magazynu i domyśla się, że za wszystkim stoi wściekły sąsiad. Sprawa robi się na tyle poważna, że senior rodu postanawia pomówić z synem.
Lucjan: Bogu dzięki, że udało się uniknąć tragedii… I ten chłopiec wyszedł z tego cało. Ale Bogusz i tak ci nie odpuści. Masz przez niego kłopoty?Marek: Skąd wiesz?Lucjan: Bo cię znam. Nic nie mówisz, nie chcesz mnie martwić... Co zrobił?Marek: Mąci… Nasyła na mnie kontrole, takie tam…Lucjan: Uważaj na niego. Znałem kiedyś jego ojca. I powiem ci tylko tyle: to był bezwzględny człowiek.
Gdy po rozmowie z ojcem do Marka dotrze wiadomość, że Ewa padła ofiarą brutalnego Bogusza, przestanie się kontrolować. Mostowiak złoży sąsiadowi niezapowiedzianą wizytę i dojdzie do bójki. Ten incydent może skończyć się źle - Marek może nawet trafić do więzienia!
”M jak miłość” odcinek 1215 – emisja we wtorek, 12.03.2016 w TVP2