Jedno zdjęcie z planu "M jak miłość" wywołało prawdziwą burzę w sieci! Mikołaj Roznerski musiał zabrać głos. Czy na to liczyli fani serialu?
WM jak miłośćIza i Marcin będą mieli nową córkę! Czy to znaczy, że Lewińska znów zajdzie w ciążę? Niestety nie... Chodzi jedynie o zmianę młodej aktorki. Ta sytuacja wyprowadziła fanów z równowagi. Zareagować musiał sam Mikołaj Roznerski!
To właśnie aktor umieścił na Instagramie urocze zdjęcie rodzinki w komplecie. Fanów zaniepokoiła jednak nowa aktorka, która wcieli się rolę Mai. Anna Wierzchoń nie pojawi się więcej w serialu - w nowych odcinkach M jak miłość zastąpi ją Laura.
Takie zmiany to norma. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że nowa Maja jest dużo starsza od tej, którą widzieliśmy na ekranie jeszcze niedawno.
- Maja chyba za szybko urosła.
- Mają za chwile będzie starsza od Szymona....
- No z tą Mają to was poniosło - pisali internauci.
Czy to możliwe, że Maja będzie starsza od Szymona (Staś Szczypiński), który urodził się kilka lat wcześniej? Oczywiście, że NIE! Mikołaj Roznerski zabrał więc głos w tej sprawie:
Jest to niemożliwe, bo mała Laura, grająca Maję ma 2,5 roku i jest dużą dziewczynką. A Stachu to już ma prawie 5 - napisał uspokajając widzów.
W premierowych odcinkach M jak miłość Iza i Marcin wychowają razem dzieciaki, które nie są już malutkie i słodkie. To dwa łobuziaki! Będzie więc ciekawie :-)