Dlaczego Hanna Lis usunęła Twittera? "Wie tylko 16 osób". Łukasz Jemioł ujawnia kulisy dziwnej akcji
Łukasz Jemioł jest jednym z uczestników nowego programu "Azja Express" który na antenie TVN zobaczymy już we wrześniu. Chociaż show jeszcze nie wystartowało, na uczestników spadło sporo krytyki. Najwięcej na Hannę Lis, która opowiedziała w Vivie! o ciężkich warunkach życia w Azji.
Rafał Dudek
Podobno krytyka jaka spadła spowodowała, że Hanna Lis była zmuszona zamknąć swój profil ma Twiterze. Ale czy na pewno to wszystko przez hejt? Łukasz Jemioł ujawnia prawdziwe powody decyzji. A w zasadzie nie tyle ujawnia, co podpowiada, że to zapowiedź większej akcji.
Z innego powodu usunęła profil. Rozmawiałam dziś z Hanią. Kręci teraz swój program na Mykonos, z którego ja wczoraj wróciłem. Jak było naprawdę wie tylko 16 osób, Agnieszka Szulim i produkcja. Myślę, że wszyscy chcą już zobaczyć, o czym jest show, dlatego powstaje dużo opinii na ten temat. Ja się nie zgadzam z jedną. Nikt z nas nie pojechał tam bawić się w biedę, bo wcale nie jesteśmy bogaci - powiedział w rozmowie dla WP
Czekamy w takim razie z niecierpliwością na program Azja Express.