Zofia Zborowska pokazała efekty detoxu… I bardzo odważne zdjęcie

Zofia Zborowska pokazała efekty detoxu Szambala

Lato zbliżaj się wielki krokami, a co za tym idzie znaczna większość osób chce za wszelką cenę, jak najszybciej zgubić nadprogramowe kilogramy. Także nasze rodzime gwiazda wylewają siódme poty na siłowni i katują się dietami, by w sezonie bikini prezentować się, jak milion dolarów.

Do tego grona osób należy bezapelacyjnie Zofia Zborowska. Gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie, że przez ostatnie dni była na głodówce, a dokładniej stosowała detox Szambala. Na czym on polega?

Trwa sześć dni. W trakcie detoksu powstrzymujemy się od spożywania posiłków. Przyjmuje się za to specjalnie dobraną mieszankę ziół, skomponowaną przez lekarzy z Nowej Zelandii, które pozwalają na eliminację toksyn, złogów oraz nadmiaru cholesterolu z organizmu. Procesowi towarzyszą ćwiczenia oraz spacery. Fizycznemu oczyszczeniu organizmu towarzyszy oczyszczenie psychiczne – ze stresu, depresyjnych myśli i zmęczenia, co poprawia ogólne samopoczucie. Pojawia się nowa energia i większe siły witalne. Prowadzone przez trenera zajęcia z rozwoju osobistego pozwalają oczyścić świadomość z kompleksów i negatywnych przekonań na temat własnej wartości. Jest to przede wszystkim czas dla siebie – na łonie przyrody, w ciszy, z dala od zgiełku codziennego życia.

Jakie detox przynosi efekty? Wystarczy spojrzeć na Zosię. Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem prezentującym idealną talię i płaski brzuch! Tak szczupłej jeszcze jej nie widzieliśmy w końcu oczyszczanie przeprowadza się, aby cieszyć się zdrowiem, a szczupła sylwetka jest jedynie efektem ubocznym. 

Przeżyłam kolejny (czwarty już!!) 6 dniowy detoks Szambala ????? Czuje się cudownie, mam mega pozytywną energię i z turbo powerem wracam do Wawy – napisała pod fotografią

Naszym zdaniem prezentuje się oszałamiająco! A wam jak się podoba?

Stosowaliście kiedyś jakiś detox?

Zofia Zborowska (fot. Instagram)

Zofia Zborowska (fot. Instagram)

Zofia Zborowska ma za sobą 6-dniową głodówkę

Zofia Zborowska ma za sobą 6-dniową głodówkę


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×